gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Mor Menekşe'den El Havluları

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

mor menekşe, marka, havlu, el havlusu, desenleri, renkleri, modellerini buradan bulabilirsiniz
    Meleklerim sizlere özel ve güzel havlular seçtim birlikte bakalım..

Evlerinizde güle güle kullanın :)

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Mor Menekşe'den El Havluları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Havlulara mor çiçekli kenarlar

Havlulara mor çiçekli kenarlar

Havlularınıza mor çiçeklerle güzel ve rüya gibi renkler verin meleklerim.:)
  2. El Emeği Mükemmel Boncuk İşlemeli Havlular !!!

El Emeği Mükemmel Boncuk İşlemeli Havlular !!!

boncuk işlemeli havlular boncuk işlemeli havlu havluya bonçuk nasıl işlenir havlu işleme nasıl yapılır havluya pul işleme yapılır merhaba hanımlar... el emeği göz nuru boncuk işlemeli havlular yapıyorum. gayet temiz,titiz ve hızlı işlediğim havluları alıp da şikayetçi olan veya begenmeyen olmadı daha önce. birçok modelde işliyorum. fiyatlar modele göre değişiklik gösterebiliyor. sipariş...
  3. Mor Menekşe'den Aile Havlu ve Bornoz Takımları

Mor Menekşe'den Aile Havlu ve Bornoz Takımları

mor menekşe, aile havlu takımı, modelleri, bornoz, takımları, renkleri, desenlerini buradan bulabilirsiniz Hanımlar bu bornozlarve banyo havlu takımları çok hoşuma gitti, Kaliteside cabası. Buyrun birlikte bakalım..
  4. Çeyizlik Havlu Kenarı Modelleri Marifetli Ellerden Çıkma Örnekler

Çeyizlik Havlu Kenarı Modelleri Marifetli Ellerden Çıkma Örnekler

Çeyizlik havlu kenarı modelleri en güzel örneklerini yepyeni modelleri yazımızın içeriğinde görebileceksiniz. Hanımlar tam da düğün mevsimi ya hani biz de bu yönde sizlere hizmet etmeye devam ediyoruz. Örneğin çeyizde bulunması gereken şeylerden havlu kenarı modellerinin en özel örneklerini görebileceksiniz. Eski o sıradan modellerden çok farklı rengarenk motiflerden oluşan havlu kenarı...

Sayfayı Paylaş