gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Mor-Sarı (Motifli) Büstiyer Tarifi

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

örgü hayvan motifleri tığ işi hayvan motifleri

Malzemeler
    • 1 yumak Mor Nako Merino
    • 1 yumak Açık Sarı Nako Merino
    • Tığ No:5

YAPILIŞI
    Mor yünle 60 zincir çekilir.Her ilmeğe tek batarak ikili trabzan yapılır.İkinci sırada sarı yünle sık iğne yapılır.Üçüncü sırada morla iki sıra ikili trabzan
    yapılır.Daha sonra sarı yünle iki sıra sık iğne yapılıp,gögüs altı bandı tamamlanır.Örülen parça ikiye ayrılır.
    30 ilmeğe tek batarak iki sıra ikili trabzan yapılır.
    Sonraki sıralarda her sıra başında 1 ilmek eksilterek,tek ilmek kalana kadar sık iğne yapılır.
    60 zincir çekilip boyun bağı hazırlanır.Diğer tarafta aynı şekilde örülüp büstiyer tamamlanır.

Motifler için,
    Sarı yünle 5 zincir çekilip,kapatılır.15 ikili trabzan yapılır.Mor yünle 3 zincir çekilip,trabzan aralarına batarak motif çerçeveye alınır.
    Göğüs bandının iki yanına 70 zincir çekilip arka bağcıklar hazırlanır.
    Örülen motifler birbirine birleştirilerekbandın alt kısmına dikilir.
    Boyun bağlama zincirine de 1 motif geçirilerek süslenir.

Mor-Sarı (Motifli) Büstiyer Tarifi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok şık büstiyerler

çok şık büstiyerler

şık büstiyerler şık büstiyer Lumigram isimli Fransız tasarım evi, tam bir ışık gibi parlayan büstiyer üretti. Firma, yeni kolleksiyonundaki bustiyere bu görünüşü kazandırmak için onu fiber optik materyalle kapladı. Büstiyerin, 1.5 voltluk değiştirilebilir pillerle aydınlatılan ışığı 12 satten fazla dayanabiliyor. Ayrıca giysinin üzerindeki küçük düğme sayesinde giysinin ışıkları açılıp...
  2. saç için sarımsak maskesi tarifi

saç için sarımsak maskesi tarifi

kızlar sarımsak maksesi tarifi istiyorum. Bu maskeyi uygulayan yada yapan arkadaşlarımdan nasıl yapıldığı ile ilgili bilgiler almak istiyorum. Saçlarım bu aralar inanılmaz dökülüyor ve ben bu durum karşısında doğal yöntemler kullanmak istiyorum. Önerisi olan ?
  3. Saçlar İçin Sarımsak Maskesi Tarifi

Saçlar İçin Sarımsak Maskesi Tarifi

saçlar için sarımsak maskesi tarifi nasıl yapılır faydaları uygulanışı saç bakımı ile ilgili bilgiler burada melekler Biz meleklerin kıymetli mücevherleri saçlarımızın bakımını ihmal etmememiz lazım melekler :) Bakımlı, pırıl pırıl parlayan saçlara sahip olmak kolay değil elbet. Saçlarımız için binbir çeşit saç maskelerı uygulayabiliriz. Ballı saç maskelerine varana kadar evde...
  4. Ender Saraç'tan Zayıflamaya Yardımcı Sarımsak Çayı Tarifi

Ender Saraç'tan Zayıflamaya Yardımcı Sarımsak Çayı Tarifi

Ender Saraç sarımsak çayı tarifi Ender Saraç sarımsak çayı kürü ender saraç sarımsak diyeti Sevgili melekler, bu yazımızda Doktor Ender Saraç'ın tarifi olan zayıflamaya yardımcı sarımsak çayı tarifini sizlerle paylaşıyoruz :) Bu arada Angelina Jolie'nin de Sarımsak çayı ile 11 kilo verdiği biliniyor..:tik: Sarımsak çayı tarifi Malzemeler 3 adet taze kök zencefil, 4 diş sarımsak,...
  5. Morun zerafeti evinizi sarsın

Morun zerafeti evinizi sarsın

Mor dekorasyon örnekleri mor dekorasyon resimleri En seviğim renk mordur. Evimde mor renkli oturma odam var. Herkes çok beğeniyor. Bende bu mor dekorasyon örnekleri çok beğendim meleklerim. Özellikle mor sandalye ve mor çizgili posta bayıldım.

Sayfayı Paylaş