gebe
  1. papatya57

papatya57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Mor Tutkunlarına, Mor Mutfaklar..

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında papatya57 tarafından paylaşıldı.

mutfaklar mor mutfak dolapları modelleri
    Mor asaletin rengidir. Lüks hayat, zenginlik ve zarafeti simgelermiş ve bazı kimseler mor rengi gosterişli havasindan dolayi dekorasyonda kullanmayi tercih ederlermiş...Eğer sizde mutfağınızda gösterişli bir hava yaratmak isterseniz...Bu mor mutfaklar tam sizlik bayanlar...
    Ben mor ve pembe rengi çok severim evimde de bu tonlar mevcut yatak odam eflatun krem tonları oturma odam ise pembe ve tonlarıyla süslü mutfağımda oturma odamla birleşik mor olsaydı mutfağım süper olurdu:=)

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Mutfaklar gerçekten çok hoşlarmış.. İkincisini çok beğendim. Teşekkürler paylaşım için.

Mor Tutkunlarına, Mor Mutfaklar.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mor tutkunlarına

Mor tutkunlarına

mürdüm rengi yatak odası mürdüm rengi mobilya mutfak Mor rengi sevenler bu mutfaklar sanki sizler için üretilmiş.Ne kadar da güzel görünüyorlar değil mi...
  2. 2014 Mor Mutfak Modelleri

2014 Mor Mutfak Modelleri

Modern Mor Mutfak Modelleri 2014 Mor Mutfak modelleri Farklı Mor Mutfak Çeşitleri Mutfaklarınızda birbirinden farklı renklerde mutfak tasarımları yaratamaya ne dersiniz? Özellikle bayanların sıklıkla vakit geçirdikleri mutfaklar renk olarak iç açıcı bir renk olarak tercih edilirse bayanlar çok daha eğlenceli vakit geçirme işlemlerini mutfaklarda gerçekleştirebilirler. Mor, kırmızı, sarı,...
  3. 2014 Mor Mutfak Modelleri

2014 Mor Mutfak Modelleri

Modern Mor Mutfak Modelleri 2014 Mor Mutfak modelleri Farklı Mor Mutfak Çeşitleri Mutfaklarınızda birbirinden farklı renklerde mutfak tasarımları yaratamaya ne dersiniz? Özellikle bayanların sıklıkla vakit geçirdikleri mutfaklar renk olarak iç açıcı bir renk olarak tercih edilirse bayanlar çok daha eğlenceli vakit geçirme işlemlerini mutfaklarda gerçekleştirebilirler. Mor, kırmızı, sarı,...

Sayfayı Paylaş