gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Mor tutkunlarına

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

mürdüm rengi yatak odası mürdüm rengi mobilya mutfak
    Mor rengi sevenler bu mutfaklar sanki sizler için üretilmiş.Ne kadar da güzel görünüyorlar değil mi... [​IMG]

2. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    mor mürdüm renklerıne bayılırım ama doğrusunu söylemek gerekırse pek mutfaga gıtmemıs bu renkler

3. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    çok güzeller ben mor ve yeşil bide kahve köpuğu hastasıyım parmaklarına sağlık canımın içi dadlummmm

Mor tutkunlarına konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mor

Mor

rüyada kazak görmek rüyada mor kazak görmek pembe hırka Rüyada mor renk görmek, başarısızlıkların artık son bulacağına işarettir. Rüyada mor renk itibarı, üstünlüğü, başa geçmeyi, ünü temsil eder. Kişi vücudunun morardığını görürse para alır.Rüyada mor renk görmek süpheye ve islerin süpheli olmasina isaret eder
  2. converse tutkunlarına

converse tutkunlarına

converse tutkunları buraya alalım sizi..renk renk çeşit çeşit converseler burda.isterseniz bir gözatın:):)
  3. pembe tutkunlarına

pembe tutkunlarına

pembe genelde çıtı pıtı kızlarımız tercihidir ben severim pembeyi...hele bazılarına öyle bi yakışır ki sanki pamuk prenses oluverir...lafı uzatmayayım daha fazla buyrun...son yorum sizlerin..
  4. Mor Tutkunlarına, Mor Mutfaklar..

Mor Tutkunlarına, Mor Mutfaklar..

mutfaklar mor mutfak dolapları modelleri Mor asaletin rengidir. Lüks hayat, zenginlik ve zarafeti simgelermiş ve bazı kimseler mor rengi gosterişli havasindan dolayi dekorasyonda kullanmayi tercih ederlermiş...Eğer sizde mutfağınızda gösterişli bir hava yaratmak isterseniz...Bu mor mutfaklar tam sizlik bayanlar... Ben mor ve pembe rengi çok severim evimde de bu tonlar mevcut yatak odam...

Sayfayı Paylaş