gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Mor ve eflatun mum

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

mor ve eflatun mor mumlar Mor ve eflatun mum Mor ve eflatun mum: Bu renk mumların kişide başarı ve arzularını harekete geçirdiği ifade ediliyor.

Mor ve eflatun mum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mum yapılışı ve dekoratif mumlar

Mum yapılışı ve dekoratif mumlar

Mum yapılışı ve dekoratif mumlar Mum yapma ekipmanları İki Katlı Tencere: İki katlı tencere kullanarak mumunuzun çok yüksek ısılara ulaşmasını engelleyebilirsiniz. Kullandıktan sonra, mum artığı kurumadan önce kuru bir havlu ile silerek iki katlı tencerenin üst kısmını temizleyiniz. Mutfak folyosu: Bir parça folyo veya bir fırın tepsisi, çok yararlı bir mum yapma ekipmanı olabilir. Bu...
  2. Eflatun

Eflatun

Rüyada eflatun rengin görülmesi pek hayra yorulmaz, genellikle bir rahatsızlık habercisi sayılır. Rüyada eflatun renk görmek iyeye yorulmaz, genellikle bir hastalık ve sıkıntı.demektir. Rüyada eflatun rengin görülmesi pek hayra yorulmaz, genellikle bir rahatsizlik habercisi sayilir.
  3. Mumlar ve İnsan Psikolojisi

Mumlar ve İnsan Psikolojisi

Meleklerim mumların biçimleri,kokuları ve renkleri insan psikolojisini ciddi bir şekilde etkiliyormuş.. Aldığımız mumlara da dikkat etmemiz lazım yani. Size birkaç bilgi getirdim. Ben okurken zevk aldım. Buyrun bakın :) Yeşil mum Hareketin ve verimliliğin sembolü olarak görülüyor ve vücut-beyin enerjisini dengelediği söyleniyor. Doğa tutkusunu arttırdığı da iddialar arasında. Mavi...
  4. Dekoratif Mumluklar ve Mumlar

Dekoratif Mumluklar ve Mumlar

Mobideko.Com sitesi evimizin her köşesinde kullanılacak olan, dekoratif mum ve mumlukları sizler için araştırdı... Diğer Modelleri Görmek İçin Tıklayınız
  5. Mum Ve Ayna

Mum Ve Ayna

Meşhur bir sözdür; Işığı yaymanın iki yolu vardır; ya mum olacaksınız ya ayna… Hangisini seçerdiniz? Mum olmayı mı ayna olmayı mı? Yoksa bırak şimdi mumu aynayı; ben aydınlanayım yeter diyenlerden misiniz? Hangi tarafı seçtiğiniz sizde saklı kalsın biz mum veya ayna olmak üzerine biraz söyleşelim… Işık varlığın temel taşlarından birisidir ve bir enerji barındırır içinde....

Sayfayı Paylaş