gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Mor Ve Ötesi - Orda Durma

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Ne istersen de bana Biz biriz zor olsa da Sen anlarsın istersen

Bir veda anı gibi
    Bıraktıkça gerçeği
    Yerinden kalkamazsın

Bil ki sen sevmek istersen
    Her şeyi kurtarırsın
    Orda durma, eğer beklersen
    Hiçbir şey olmaz

Gerçek uzak koş, koş geç kalma sakın
    Tokken hiç doymadın sen, susmadın
    Tokken hiç doymadın sen, dur artık

Şimdi nerde geçmişin
    O mutlu çocukları
    Hiç yaşanmamış gibi

Önünde bir hayat var
    Gücün yettiği kadar
    Yaşa artık istersen

Çünkü sen eğer istersen
    Her şeyi kurtarırsın
    Orda durma, durup beklersen
    Hiçbir şey olmaz

Tokken hiç doymadın sen, susmadın
    Tokken hiç doymadın sen, dur artık

Zaman tükendi artık

Mor Ve Ötesi - Orda Durma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mor Ve Ötesi - Hayat

Mor Ve Ötesi - Hayat

Uğraş didin farklı şeyler yapmak için Üç kişi ya da beş kişi anlar Ve zaman, ve zaman farklı yüzlerle Bazen yanında bazen arkanda Yalan diye bir şey yok Gördük ama konuşmadık Ve hayat her şey yolundayken dur dedi artık Ve hayat herkes evindeyken dur dedi artık Ve hayat - ki canına tak etmişti - sus dedi artık Ve hayat Kırık düşler, aynı yalnızlık Öyle azaldık ve yıprandık ki Kafamız...
  2. Mor Ve Ötesi - Durma Öyle

Mor Ve Ötesi - Durma Öyle

durmadan sürer gider oyun kaLbin dursa biLe çarpıp çıksa biLe bir çocuk -hayaLLerin- gidiyor binmiş bir sandaLa sonra başka bir uyuma dönüyor her şey insan kaybettiğini buLuyor siL baştan gözyaşım, tuzum içindeki nefse baktı eşyaLarını topLadı başka bir yerde kavuşmaLı çok uzakta değiL açıkta buLuşmaLı başka bir uyuma dönüyor her şey insan kaybettiğini buLuyor durma öyLe ah, durma öyLe...
  3. Mor Ve Ötesi - Bir

Mor Ve Ötesi - Bir

Sen baktın, tüm gözlerim kıskandı resmini Sarıldık takvimlerce, anlattık ki hayata Zaman yok kucağında, tek bir an bile yeter bana zaten Yarım kalan bu düş bizim mi Yoksa yiten ben miyim derken Nerden geldin sen Kaybeden ben miyim derken Nerden geldin sen Sarhoştum, evindeydi ellerim Bütün günlerden başka bir ismin vardı senin Titredim zamansızca, dün ve yarın yokoldu yanında...
  4. Mor Ve Ötesi - Balıklar

Mor Ve Ötesi - Balıklar

Çocuktun, kırılgandın Artık korku yok nemli gözlerinde Yüzlerce binlercesi var Omzuna oturmuş, ordan sana bakar Çektin gittin baharın peşine Güzelim renkler yüzünde Artık dönüp bakmazsın Güneşin solduğu evlere Çıplak dursam, tanrıya sorsam Niye ölür insan bile bile? Ardımda yıllar sinsice kalbime sorar Niye bu suçluluk niye? Yolculuğun sonunda Bembeyaz sevgini ört uykuma Dün sabah seni...
  5. Mor Ve Ötesi - 1945

Mor Ve Ötesi - 1945

Gel asırlardan uzanda tut ellerimi sımsıcak Yoksa bendeki çocukta böyle çaresiz kalacak Öfke ile beslenen çocuklar yalnızdırlar Ve ümitleri çiceklerden acıları tarihlerden Senin gibi benim gibi onlarda hep insandılar Ve sevgiye inandılar ve saygıya inandılar Senin gibi..benim gibi.. Onlar biraz terkedilmiş biraz küskün çocuktular Sanki biraz incitilmiş Sanki yetersiz sevilmiş Sanki utandılar...

Sayfayı Paylaş