gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Mor Ve Ötesi - Şarkıcı Çocuk

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Gözlerinde bir damla yaş,plastik çiçekler boynunda Bir kedin var, evde kitaplar, Ne yapsam sana anlatsam
    Bırak zaman aksın, mahkumuz inan
    Yalnız şarkıcı, sarhoşum ölene kadar,
    Sen hiç korkma, burda kal
    Küçük şarkıcı, kalp kırık kalbini onar,
    Aşk diyorlar hiç görmedim, burda kal
    Bir söz verdim sonra bozdum,
    Ölmeden önce ben de melektim
    Bir odam var, yerde kitaplar,
    Ne yapsam uçsam, kaybolsam
    Uyuyalım artık, çok yorgunum inan, inan

Mor Ve Ötesi - Şarkıcı Çocuk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mor Ve Ötesi - Uyan

Mor Ve Ötesi - Uyan

canım kardeşim bak senin ellerinde hayatımız uçan kuştaki güzelliği kaybettik hastayız çok sıkıldım ağlamaktan durmaktan bu ahlaksız oyunlara devam etmek günah uyan artık uyan uyan dostum uyan uyan artık uyan karanlık uykundan sadece renkler vardı sonra kayboldu onlar da biz nefes alamadan ah bu hayat anlamsız bir şaka herkes bunun farkında çok sıkıldım ağlamaktan durmaktan bu ahlaksız...
  2. Mor Ve Ötesi - Parti

Mor Ve Ötesi - Parti

partinin yerini şaşırdım içimde zannettim dışımdaymış biri eksik biri fazLaymış yanıLdım partinin gününü kaçırdım istisna zannettim bir kuraLmış muhtaç oLduğum büyük kuvvet yaLan mıymış? Kutsal aklın nerde? Dans et üstümde.. Sakin olmak için Biraz daha eğlen..! partinin tadını kaçırdım nümayiş zannettiLer isyanmış nazik bir katiL doğurmuşsun ve kazanmış Nazik bir katil doğurmuşsun Ve...
  3. Mor Ve Ötesi - Eksik

Mor Ve Ötesi - Eksik

Sanki bir şeyler eksik hayatında Dur ve dinlen n'olursun ah bir defa Yerinde olsaydım beni dinlerdim Ama sen duymadın Duraksız bir yarış seninki Ne başı var ne sonu belli Uğraşırken kazanmak için Sormadın hiç neden niye Ve hayat sana dokununca Her şey nasıl da değişti Dönüp bakınca gördün birden Sanki bir şeyler eksik hayatında Dur ve dinlen n'olursun ah bir defa Yerinde...
  4. Mor Ve Ötesi - Çocuklar ve Hayvanlar

Mor Ve Ötesi - Çocuklar ve Hayvanlar

çok eski bir öykü bu insanLar durmuş bekLiyorLar o geLecek hiç geLmiyor ruhum öğrensin artık bu ağLatan eski oyunu çocukLar ve hayvanLar tüm gece yaLnız konuştuLar öğrenince oyunu o masaL yine başLadı parLakLaştı evren birden soruLar ve cevapLar bir bir hepsi yok oLuyorLar öğrenince sonunu hayat yeniden başLadı parLakLaştı evren birden seninLeyim mutLuLuk kaLbimde çözüLmüş uLaşamaz bana...
  5. Mor Ve Ötesi - Bazen

Mor Ve Ötesi - Bazen

bazen eski sözcüklere bakmaz mısın nasıl küçük nasıl zararsızlar oysa orda ne yalanlar ihanetler gizlidir korkma, bir daha gelmem üstüne çünkü ben kayboldum, geri dönmem imkansız hem uzak hem hoyrat senin ülken çünkü ben kayboldum, geri dönmem imkansız yine de mutluyum bazen eski defterleri açmaz mısın onlar masum duran o saklı sayfalar pistir ve temizdir sadece laf vardır orda bir daha...

Sayfayı Paylaş