gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Mor Ve Ötesi - Serseri

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

uzağındaydım düşerken nasıl bilirsen öyle ol kabusum oldun,çok oldun
    iy ki yarına yoksun

düşledim,kayboldum,konuştum ziyan oldum
    eskinin huzurunda el,pençe,divan durdum
    ah,devrimim benim,nedir senden çektiğim
    sen gelmedin ama ben değiştim

hayat ne boş ne anlamsız
    neye benzerdi reklamsız
    ortağım oldun,çok oldun
    iy ki yarına yoksun

aldım,verdim ben seni yendim
    kaçtın,sattın,beş paraya sattın

ağla,ağla,geçer

Mor Ve Ötesi - Serseri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mor Ve Ötesi - Yeşillik

Mor Ve Ötesi - Yeşillik

Yenildin bu oyunda sözcükler seni yalnız bıraktı Değiştirmek istediysen insanlar neden tanımadı? Sahici sevgilerde yorulmuştun, sahipsiz rüyalarda huzur Buldun Yalan gözlerinin ardında yeşilliğin yokoluşunda Söyle şimdi kim mutlu, insanlar birer birer yitip giderken Ve bir can sıkıntısı her şeyi, ama her şeyi silen ____________________________
  2. Mor Ve Ötesi - Uyan

Mor Ve Ötesi - Uyan

canım kardeşim bak senin ellerinde hayatımız uçan kuştaki güzelliği kaybettik hastayız çok sıkıldım ağlamaktan durmaktan bu ahlaksız oyunlara devam etmek günah uyan artık uyan uyan dostum uyan uyan artık uyan karanlık uykundan sadece renkler vardı sonra kayboldu onlar da biz nefes alamadan ah bu hayat anlamsız bir şaka herkes bunun farkında çok sıkıldım ağlamaktan durmaktan bu ahlaksız...
  3. Mor Ve Ötesi - Parti

Mor Ve Ötesi - Parti

partinin yerini şaşırdım içimde zannettim dışımdaymış biri eksik biri fazLaymış yanıLdım partinin gününü kaçırdım istisna zannettim bir kuraLmış muhtaç oLduğum büyük kuvvet yaLan mıymış? Kutsal aklın nerde? Dans et üstümde.. Sakin olmak için Biraz daha eğlen..! partinin tadını kaçırdım nümayiş zannettiLer isyanmış nazik bir katiL doğurmuşsun ve kazanmış Nazik bir katil doğurmuşsun Ve...
  4. Mor Ve Ötesi - Eksik

Mor Ve Ötesi - Eksik

Sanki bir şeyler eksik hayatında Dur ve dinlen n'olursun ah bir defa Yerinde olsaydım beni dinlerdim Ama sen duymadın Duraksız bir yarış seninki Ne başı var ne sonu belli Uğraşırken kazanmak için Sormadın hiç neden niye Ve hayat sana dokununca Her şey nasıl da değişti Dönüp bakınca gördün birden Sanki bir şeyler eksik hayatında Dur ve dinlen n'olursun ah bir defa Yerinde...
  5. Mor Ve Ötesi - Bazen

Mor Ve Ötesi - Bazen

bazen eski sözcüklere bakmaz mısın nasıl küçük nasıl zararsızlar oysa orda ne yalanlar ihanetler gizlidir korkma, bir daha gelmem üstüne çünkü ben kayboldum, geri dönmem imkansız hem uzak hem hoyrat senin ülken çünkü ben kayboldum, geri dönmem imkansız yine de mutluyum bazen eski defterleri açmaz mısın onlar masum duran o saklı sayfalar pistir ve temizdir sadece laf vardır orda bir daha...

Sayfayı Paylaş