gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Mor Yatak Odaları

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

mor yatak odaları mor yatak odası dekorasyonu odası oda dekorasyonu takımları
    Mor rengini seven,evinin her köşesini hatta yatak odasını bile mor yapmak isteyen meleklerime birkaç mor yatak odası örnekleri. Belki fikirlerinize bir ışık tutar. :) Bazı yatak odalarındaki değişik duvar tasarımları da hoş olmuş. Hadi kızlar birbirinden şık yatak odaları bizi bekliyor yupis

Kızlar ben bu odanın duvar motifine bayıldım. Hayran kaldım :)

Bu oda çok şık ve zarif duruyor.. Bunu da çok beğendim meleklerim..

2. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    en üsttekine bayıldım keşke benimde böyle odam olsa ahhh ah
    emeğine sağlık adminim :)

3. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
  4. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

çok şık duruyor tesekkürler cnm hepsi hoş gercektende

Mor Yatak Odaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yatak odaları

Yatak odaları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. yatak odaları

yatak odaları

yatak odaları mobilya kahverengidir..mobilyayı en asil gösteren renk kahverengidir diyorsanız işte tam sizlik yatak odaları..buyrun efendim...:)
  3. Mor Oturma Odaları

Mor Oturma Odaları

oturma odalari mor oturma grupları mor grubu odaları renkli grupları Mor oturma odaları derken tamamen mor değil. Mor renginin yanında krem tonları çok kullanılmış. Bu sayede oturma odanızın boğuk ve baskın durması engellenmiş. Eğer isterseniz oturma odanızın duvarlarına mor tonlarında biblolar veya tablolar koyabilir, evnizin daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Mor rengini sevenler...
  4. Mor ve lila renginin hakim olduğu yatak odaları

Mor ve lila renginin hakim olduğu yatak odaları

mor yatak odası lila rengi yatak odası lila modelleri renk tonları Yaratıcılık,verimlilik,haz,ruhani duyguları ve dişiliği çağrıştırdığı için yatak odalarında mor ve lila rengini tavsiye ediliyor arkadaşlar.Bunu göz önünde bulundurdum ve sizler için mor ve lilanın hakim olduğu yatak odası modellerini paylaşmak istedim.Sadece koyu bir mor renginin bunaltıcı olabilme dezavantajı var.Ama harika...

Sayfayı Paylaş