gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Mor

Konu, 'L-M' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

rüyada kazak görmek rüyada mor kazak görmek pembe hırka Rüyada mor renk görmek, başarısızlıkların artık son bulacağına işarettir. Rüyada mor renk itibarı, üstünlüğü, başa geçmeyi, ünü temsil eder. Kişi vücudunun morardığını görürse para alır.Rüyada mor renk görmek süpheye ve islerin süpheli olmasina isaret eder

Mor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mor Severlere Mor Kombinler

Mor Severlere Mor Kombinler

mor kombinler mor kombin Ben mor rengi çok severim sizde benimle aynı fikirdeyseniz bu kombinlere bayılacaksınız
  2. Mor Tutkunlarına, Mor Mutfaklar..

Mor Tutkunlarına, Mor Mutfaklar..

mutfaklar mor mutfak dolapları modelleri Mor asaletin rengidir. Lüks hayat, zenginlik ve zarafeti simgelermiş ve bazı kimseler mor rengi gosterişli havasindan dolayi dekorasyonda kullanmayi tercih ederlermiş...Eğer sizde mutfağınızda gösterişli bir hava yaratmak isterseniz...Bu mor mutfaklar tam sizlik bayanlar... Ben mor ve pembe rengi çok severim evimde de bu tonlar mevcut yatak odam...
  3. Mor Abiyelerle Morun Büyüsü

Mor Abiyelerle Morun Büyüsü

Mor çok ama çok hoş bir renk ve mutlaka dikkat çekmenizi sağlar.:tik: Özellikle saten olan kıyafetlerde mor renk daha farklı ve canlı gözükür.
  4. Mor giyim,mor kombinasyonları.

Mor giyim,mor kombinasyonları.

kombinasyon giyim giyim kombinasyon giyimde kombinasyonlar Evet melekler biz kadınlar hep şık ve renkleriyle birbirine uyan kıyafetleri giyinmeyi severiz..İşte tam sizlere göre mor kombinasyonlar.Çok şık ve hoşlar... Umarım beğenirsiniz..beğenirseniz lütfen yorum yapın.. Not: Resimler sistemimize upload edilmiştir.
  5. Mor Aksesuarlar

Mor Aksesuarlar

mor, aksesuarlar, objeler, ev dekorasyonu, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Mor denince akla asalet,zenginlik ,lüks ve ihtişam gelir.Ayrıca bu renk rahatlatıcıdır.Hayal gücünü artırır,ilham verir.Mor renk severler,ruhsal dünyaları zengin,asil ruhlu ağırbaşlı kişilerdir.Laf aramızda ben de mora bayılırım :D:D Bu güzel rengi seven siz melekler için,bu renkte...

Sayfayı Paylaş