gebe
  1. kalem&yaprak

kalem&yaprak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Moralim alt safhada

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında kalem&yaprak tarafından paylaşıldı.

sevdiğim adam evleniyor Sevdiğim adam başkasıyla evleniyor:(

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Hmmm...
    Konuyu pek acmadiginizdan dolayi pek birsey yazamayacagim...

Aslinda denilecek cok sey varir bu gibi durumlarda ama...

Ama eger biri ile evleniyorsa kendi yolunu secmis demektir, ve sahsi fikrim, öyle bir insandan artik bu saaten sonra pek hayir gelmez...

Bence en iyi yöntem onu unutmak olacaktir (zor olsada)

Kendi yolunuza/hayatiniza bakin derim :)

Bu arada aramiza hosgeldiniz :) Daim olmaniz dilegiyle :)

3. ben kimim

ben kimim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bir an önce kendinizi ii hissedersiniz inşallah

4. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    konuyu pek acmadigin icin yorum yapmak zor olucak SEVDIGIM ADAM demissin sadece sen mi seviyordun yoksa karsilikli miyidi sevgin ama bence pek karsilik yokmus yada var gibi görünmüs eger seni sevseydi evlenecegi kiz sen olurdun bi baskasi degil biliyorum unut demek her zaman kolaydir zor olan unutmaktir ama sen zor olani basarmalisin allah bundan sonra seni hayal kirkligina ugratmasin ins . herseyin hayirlisi olsun demekki hayirlisi degilmis senin icin sabirli ve güclü olman dilegi ile cnm...

5. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Kesinlikle bencede herşeyin hayırlısı.sıkma canını.zamanla unutursun.“Savaş, hoşunuza gitmediği halde üzerinize yazıldı (farz kılındı). Olur ki hoşunuza gitmeyen bir şey, sizin için hayırlıdır ve olur ki, sevdiğiniz şey de sizin için bir serdir. Allah bilir de siz bilmezsiniz.”Bu ayet-i kerime dir. Tatlım Allah sevgini hakedecek birileriyle karşılaştırsın seni.

6. kalem&yaprak

kalem&yaprak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aramızda değişik bir elektrik var hiçbir zaman bitmeyen. bana beni sevdiğini söyledi, hatta beraber bir gelecek düşündük ama bişey oldu şimdi hala bana gelmek istiyor ama elim kolum bağlanıyor gelemiyorum diyor. aklıma o kızın sihir tarzı bişey yapma olasılığı geldi. inanın normal değil çünkü siz biriyle evlenmeye karar verseniz başkasını düşünür müsünüz veya sürekli aramak istermisiniz?

7. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Bunu genelde gelinler yapar, hem giderim , hem aglarim hesabi....
    Ben acikcasi pek inanmam erkeklerin böyle triplerine.
    Madem aklin baska biride, git hocaya kardesim.

Ama hem gidiom, hem baskasini seviom... Ölme essegim ölme.

Arkadasim sende kendini oyalatma.
    Evet oyalatma diyorum.

Onlar evlenir, coluk cocu sahibi bile olurla, sen sana vaad ettigi sözlerle kalirsin.

En kisa zamanda aklini basina toplman dilegiyle...

Saglicakla kal...

8. damla19

damla19 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    cnm bnm üzülme hiç.ne demk yani elim kolum baglanıyor.insan birini sevrse ne olursa olsun onu bırakmz başkasyle evlnmz.madem sihir falan diyon git bi hocaya.cnm bnm ben erkeklere pek güvnmem sennle oynuyomu yoksa gerckten eli kolu baglı gelemıomu anlaymadım.allah yardımcn olsun.

9. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    gün doğmadan neler doğar, bence ümidini kaybetme canım inançların doğrulutusunda git içindeki sesi dinle. gelecekse kaderinde varsa gelir

10. ross

ross Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    seni çok iyi anlıyorum ama yapacak başka bişey yok zamanla alışıyosun unutulmuyo ama başkasıyla olduğunu bi şekilde kabulleniyosun..

11. ben kimim

ben kimim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    çok üzüldüm aına emiimki çok acı verici bi durumdur hele bide yakınsan

12. azca_35

azca_35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herşein hayırlısı kendini üzmeye değmez yolunu çizmiş o sen bak kendine tatlım..

13. dolce vita

dolce vita Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gün doümadan neler doğar tatlım hiç belli olmaz bu işler onun sana sevgisi varsa hiç ummadık şeyler olabilir, kader ....bi bakarsın vazgeçmiş sana dönmüş

Moralim alt safhada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. moral istiyorummmm

moral istiyorummmm

arkadaşlar 8 ay önce nişanlımdan ayrıldım ve sunda üç aydan beri bı sefgılım var ve bana evlenme teklifi etti :18:ama ben korkuyorum 8 aydan sonra cok erken farkındayım ama onu gercekten cok sevıyorum.mılletın azı torba deyılkı mukelım sımdı bın suru sey dıcekler ben herseye hazırladım kendımı.ne olursa olsun duymamazlıktan gelıcem bu durumda ilgiye şevkate pofpoflanmaya ilhtiyacım var :D :18:
  2. pandanın gelişim safhaları

pandanın gelişim safhaları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Alt

Alt

Bir şeyin altı, o şeyin dayandığı temele, onu meydana getiren unsurlara delalet eder. (Neyin altını görmüşseniz, o maddeye bakınız.)
  4. moralim sıfırrrrr

moralim sıfırrrrr

eşim yarın sabah gidiyor ve ben kalıyorum yine offffffff çok kötüyüm ya içim açıyor her gidişinde çöküyorum nasıl alışacam ben yine yokluğuna bilmiyorum onu çok seviyorum yalnızlık çok zorrrrrrrrr 22.01.2010
  5. moralim bozuk

moralim bozuk

slm arkadaşlar ben 3 defa klomenle denedim hamile kalamadım.dr artık aşılamaya geçelim diyor ama ben hiçbir sorunum olmadığı halde neden hamile kalamadığımı anlayamıyorum ne olur yardımcı olun her adet olduğumda bunalıma giriyorum

Sayfayı Paylaş