gebe
  1. pınar b

pınar b Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

moralim bozuk

Konu, 'Gebelik' kısmında pınar b tarafından paylaşıldı.

slm arkadaşlar ben 3 defa klomenle denedim hamile kalamadım.dr artık aşılamaya geçelim diyor ama ben hiçbir sorunum olmadığı halde neden hamile kalamadığımı anlayamıyorum ne olur yardımcı olun her adet olduğumda bunalıma giriyorum

2. jupiter

jupiter Forum Okuru

canim benim öncelikle rabbimden hayirlisini iste ..sonrasind akabuslanmaya basla..kendini elindekilerle mutlu etmeye bak ..biliyorum ne yoksa elimizde o zor geliyor bize....seni cok ii anliyorum bende 1 sene boyunca cabalamistim bi evladim olsun diye ..allah c.c zamanini biliyor insallah en kisa zamanda bebegin gelir göbüsüne...sen dularini et bak saglikliymissin cok sükür allaha insallah en kisa zamanda oda olur..hayatini karartip ta kenidinide esinide üzme inan giden ömürden gidiyor ve vardir bir hayir bunda da...

3. pınar b

pınar b Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende 17 ekimde ilk aşılamamı yaptırdım.4.günü gece şiddetli bir kasık ağrısı ve mide bulantısıyla uyandım.o geceden beri mide bulantımda devam ediyor.kasıklarımdaki adet sancısı ve akıntım da .akıntım hem su gibi hemde sarı koyu kıvamlı.ancak eşimin değerleri 8 milyondu yıkanınca 4 milyon hareketlilik de %100 oldu .sizce ben hamilemiyim bugün 8. günüm daha bekliycem:)<!-- google_ad_section_end -->

4. sedenim

sedenim Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    canım inaşllah hamilesindir zaten belirtiler hamilelik belirtisi umarım tutmuştur

moralim bozuk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Moralin Niye Bozuk?

Moralin Niye Bozuk?

MORALİN NİYE BOZUK? HZ. ÂDEM (A.S.)GİBİ 200 SENE TEVBE Mİ ETTİN? MORALİN NİYE BOZUK?HZ.İBRAHİM GİBİ ATEŞE Mİ ATILDIN? MORALİN NİYE BOZUK?HZ.ZEKERİYYA (a.s)GİBİ TESTEREYLE Mİ KESİLDİN? MORALİN NİYE BOZUK? HZ.YUSUF (as) GİBİ KUYUYA MI ATILDIN? MORALİN NİYE BOZUK?HZ.MUHAMMED (sav) GİBİ TAİF’TE TAŞLANDIN MI? BAŞINA İŞKEMBE Mİ KONULDU NAMAZ KILARKEN, DİŞİN Mİ KIRILDI, YÜZÜNE TÜKÜRÜK MÜ...
  2. moralim çok bozuk.. paylaşmak istedim

moralim çok bozuk.. paylaşmak istedim

bozuk gebelik bozuk gebelik nedir bozulmuş belirtileri kızlar içime atmaktan yoruldum artık.. En iyisi sizlerle dertleşmek.. ne zormuş kadın olmak.. 1 yıllık evliyim ve son 4 aydır bebek için denemeler yapıyoruz ve bugün yine adet oldum.4.ayda bitti gitti.Ve eşim 3 gün sonra askere gidiyor.Neden hamile kalamıyorum diye sabah bağıra bağıra ağladım.Hormon değerlerim normal herşey iyi ama...
  3. moralım cok bozuk herseyden sıkıldım :(

moralım cok bozuk herseyden sıkıldım :(

herşeyden sıkıldım sıkıldım herşeyden sıkılıyorum sevgilim çalışmamı istemiyor çok arkadaslar daha oncede sıze anlatmıstım annem babam ayrı ve ben bu yaz anneme gıdıcektımm gıttım ama temellı degıl :cry: benım velayetım babamda oldugu ıcın 18 yasını doldurmadıgım ıcın marta kadar babamla yasamak zorundayımm su an babamın yanındayım ama kendımı o kadar yanlız hısedıyorumkı sankı burası farklı...
  4. sivilce çıbanları yüzünden moralim çok bozuk nolur yardım edin :(

sivilce çıbanları yüzünden moralim çok bozuk nolur yardım edin :(

merabalar melekler ben 20 yaşımdayim sivilce ve çıban sorunları yaşıyorum dermatoloğa gittim krem verdi krem ismini yasaksa bile yazıcam çünkü yorumlarınızı bekliyorum. Isotrexin jel eritromisin %2 + isotretinoin %0.05 akne tedavisi için.Reçeteyi annem okudu sağolsun çok güzel moral verdi yok iyi gelmez yok izi kalmasın sevmiyorum izli yüzleri arkadaşı saf alkolle bi ilaç kullanmış izleri...
  5. Moraliniz Bozuksa Bunları Yiyin!

Moraliniz Bozuksa Bunları Yiyin!

moral bozukluğu, moral bozukluğuna ne iyi gelir, moral bozukluğuna çare Sevgili melekler, insanlık hali, kimi zaman moralimiz bozuk olur, cxanımız sıkkındır, karamsarızdır. Neşemizi bulmak isteriz ama içimizden hiçbirşey yapmak gelmez. Oysa sadece yediğimiz gıdalarla bu derdimize çare bulabileceğimizi biliyor musunuz? Elbette besinleri ilaç gibi kullanmayı kast etmiyoruz. Ancak ruh haline...

Sayfayı Paylaş