gebe
  1. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18

moralım cok bozuk herseyden sıkıldım :(

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında GaMzE_18 tarafından paylaşıldı.

herşeyden sıkıldım sıkıldım herşeyden sıkılıyorum sevgilim çalışmamı istemiyor çok arkadaslar daha oncede sıze anlatmıstım annem babam ayrı ve ben bu yaz anneme gıdıcektımm gıttım ama temellı degıl :cry: benım velayetım babamda oldugu ıcın 18 yasını doldurmadıgım ıcın marta kadar babamla yasamak zorundayımm su an babamın yanındayım ama kendımı o kadar yanlız hısedıyorumkı sankı burası farklı baska bıryer... bunaldım artık herseyden . 1.5 ay sonra erkek arkadasım gelıyor askerden ben ne yapıcamı bılemıyorum sankı zman hıc gecmıyorr . lutfen baba akıl verın kımse benı anlamıyor ... ve daha once bu konuyla ılgılı sevgılı handancaya fal bakmasını rıca etmıstım oda babamda kalıcamı soylemıstı ama ben kesın dusunuyordum annemde kalıcaktım ... olmadı suan sadece okulumu dusunuyorum ve erkek arkadasımı onuda okadar cok ozledım anlatamm 1.5 yıldır hıc gormedım sabırsızlıkla onu beklıyorum ...onunla tek sorunumuz o ıstanbulda ben ızmıtteyım gorusmemız bıraz zor olucak sagolsun bırazcık sabır ben beklerım sneı dıyor bu bıraz olsun benı rahatlatıyor dogrusu ...:smokin: erkek arkaadsım calısmamı ıstemıyor bıryere gıdıp gezmemı hatta erkeklerın oldugu hıcbıryerı ıstemıyor markete gıdıyorum dıye hesap verıyorumm .halbukı cok sosyal bır ınsandır nasl boyle davranıyor anlamıyorumm :S

Son düzenleme: 18 Eylül 2009
  2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Canım benim annenin ve babanın ayrı olmasına üzüldüm.Büyükler böyle işte çocukları düşünmeden hareket ederler.Halbuki bu durumlardan en çok onlar değil çocuklar etkileniyor.İnşallah canım annenin yanına dönersin.Anladığım kadarıyla sende bunu istiyorsun.Bu durumlar sen üzmüş ama bak sevdiğin geliyor işte onun dönüşü senin mutlu edecektir eminim.Sıkma tatlı canını herşey yoluna girecektir eminim:):):) Seninde dediğin gibii SABIRRR :):)

3. vufu

vufu Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    canım benim yasadıklarını cok iyi anlıyorum cunku senin yasında bende benzer durumlar yasadım gercekten cok zor ustelık ben ikisiylede kacamak görüsmek zorunda kalıyordum.ikisini zaten bir arada görmek mümkün degil birde sanki dünyanın en büyük sucunu işlemişim gibi muamele ve sitem görüyordum.annen ve babanla iyi ilişkiler kurmaya calış ve olumlu düşün.annelerin yeri hicbir zaman dolmaz ama baba bir kız cocugunun hayatında cok büyük öneme sahiptir.güven demektir umarım sen bu güveni buluyorsundur canım umarım...
    hem önünde upuzun acı tatlı güzel bi yasam var.yasının ve yasamanın keyfini cıkar.ben mesela suan senin yasında olmayı cok isterdimmm.bir de sana tavsiyem sakın annem babam üzülmesin kırılmasın diye duygularını onlardan saklama sen kücük bi kız cocugusun yeri geldiginde agla yeri geldiginde sımarabildigin kadar sımar ;)

4. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Canim benim,uzulme,demesi kolay biliyorum,yinede soyluyorum uzulme hersey olacagina varir.Bulundugun ortamin tadini cikarmaya calis,zor olacak farkindayim,belkide orada olmak o kadarda kotu degildir,kendini sartlandirma.bu donemi de atlatacaksin hersey gibi bu da geride kalacak,bazen gunler gecmez ama bakmissin yillar gecmis.Sonucta babanin yanindasin birazcik da olsa iyimser bakmaya calis bu seni rahatlatir.Nasilsa devamli kalmayacaksin,kafani dagitacak farkli seyler yap,degisik ugraslar bul kendine.

5. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    FIKIRLERINIZ ICIN TESEKKUR EDERIM bende tadını cıkarmaya calısıyorum ... sanırım benmkısı hayal kırıklılıgı cunku ben kafama koymustum gıtmeyı ve benımde bazı yapıcaklarım vardı hep bunları dusunerek hareket ettım kendımı ınandırdım ama dedıgım gıbı olmadı napalım bundada vardır bır hayır deyıp sabretmelıyım... tek tesellım annem ve "sevgılım"

6. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Ne yapalim ki bazi seyler elimizde degil, keske olsaydi istedigimiz hersey, o zamanda hayatin bir anlami olmazdi. Beklemek,sabretmek,sevinmek,uzulmek hepsi bizim icin.Sabret bu da gececek..

7. eyvallah_21

eyvallah_21 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tatlım hayatta malesef herşey istediğimiz gibi devam etmiyor hayat kendini bizim isteklerimize göre ayarlamıyor... ne yaşarsan yaşa güçlü olmalısın çünkü seni yaradan sana kaldıramayacağın yükü vermez çok dua et inan rahatlayacaksın vehayatının yavaş yavaş değiştiğini hissedeceksin... sakın pes etme canım inan herşey çok güzel olacak....

8. toto

toto Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canını Sıkma.. unutmaki gecenin en karanlık olduğu an,güneşin doğuşuna en yakın andır..

9. pellybon

pellybon Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Every endless night has a dawning day (her bitmeyen gecenin bir mehtabı vardır) ;)

10. sahtedüşler

sahtedüşler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    üzme kendini hayat herşeyi gösteriyor insana ama sadece sabret mek beklemek kalıyor.

11. volas

volas Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gamzecim onu da anlaman gerekiyor canım...ne kadar sosyal olursa olsun...senden ayrı...gözü görmüyor...kulağı duymuyor...yani şu anda bunu yapması çok ama çok normal...hak ver ona biraz canım olur mu???

12. hayattt

hayattt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynen canm bende çk sıkıldım ama çare bulamıyorum:(

13. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    hepınıze çok tesekkur ederım herkesın bır derdı var işte hayat napalımm ..ama alıştım artık buraya geleli 20 gun kadar oldu kafamı bır sekılde dagıtıyorumm hersey için tekrar tesekkur ederım benı rahatlattınız !! :)

moralım cok bozuk herseyden sıkıldım :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Moralin Niye Bozuk?

Moralin Niye Bozuk?

MORALİN NİYE BOZUK? HZ. ÂDEM (A.S.)GİBİ 200 SENE TEVBE Mİ ETTİN? MORALİN NİYE BOZUK?HZ.İBRAHİM GİBİ ATEŞE Mİ ATILDIN? MORALİN NİYE BOZUK?HZ.ZEKERİYYA (a.s)GİBİ TESTEREYLE Mİ KESİLDİN? MORALİN NİYE BOZUK? HZ.YUSUF (as) GİBİ KUYUYA MI ATILDIN? MORALİN NİYE BOZUK?HZ.MUHAMMED (sav) GİBİ TAİF’TE TAŞLANDIN MI? BAŞINA İŞKEMBE Mİ KONULDU NAMAZ KILARKEN, DİŞİN Mİ KIRILDI, YÜZÜNE TÜKÜRÜK MÜ...
  2. moralim çok bozuk.. paylaşmak istedim

moralim çok bozuk.. paylaşmak istedim

bozuk gebelik bozuk gebelik nedir bozulmuş belirtileri kızlar içime atmaktan yoruldum artık.. En iyisi sizlerle dertleşmek.. ne zormuş kadın olmak.. 1 yıllık evliyim ve son 4 aydır bebek için denemeler yapıyoruz ve bugün yine adet oldum.4.ayda bitti gitti.Ve eşim 3 gün sonra askere gidiyor.Neden hamile kalamıyorum diye sabah bağıra bağıra ağladım.Hormon değerlerim normal herşey iyi ama...
  3. moralim bozuk

moralim bozuk

slm arkadaşlar ben 3 defa klomenle denedim hamile kalamadım.dr artık aşılamaya geçelim diyor ama ben hiçbir sorunum olmadığı halde neden hamile kalamadığımı anlayamıyorum ne olur yardımcı olun her adet olduğumda bunalıma giriyorum
  4. Morelim Cok Bozuk...

Morelim Cok Bozuk...

Evet Arkadaslar morelim haddinden fazlasiyla bozuk. Niye diyeceksiniz? Bugün kaza yaptim ALLAHTAN birsey olmadi ne bana nede arabaya ama yinede korkuyorum. arkadan giderken arkadaki arabayi görmedim ve vurdum dedigim gibi hasar yok ama kadin sürücü yinede adresimi aldi . Kadin disardan birsey olmamis olabilir ama icerde birseyler olmus olabilir diyor arastirdigima göre yinede en kücük...
  5. Moraliniz Bozuksa Bunları Yiyin!

Moraliniz Bozuksa Bunları Yiyin!

moral bozukluğu, moral bozukluğuna ne iyi gelir, moral bozukluğuna çare Sevgili melekler, insanlık hali, kimi zaman moralimiz bozuk olur, cxanımız sıkkındır, karamsarızdır. Neşemizi bulmak isteriz ama içimizden hiçbirşey yapmak gelmez. Oysa sadece yediğimiz gıdalarla bu derdimize çare bulabileceğimizi biliyor musunuz? Elbette besinleri ilaç gibi kullanmayı kast etmiyoruz. Ancak ruh haline...

Sayfayı Paylaş