moralimiz bozulduğunda ne yapmalıyız

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

 1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  moralimiz bozulduğunda ne yapmalıyız lütfen yardımcı olur musunuz bana ?
   
 2. Melekler Mekanı

  Melekler Mekanı Tavsiye İçerikler Üye

  Benzer İçeriklerimiz:
   
 3. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Sayın misafirimiz,
  Bu sorunun cevabı aslında sizde saklı. Şöyle ki insanın morali bozulduğunda kendini ferahlatacak , neşelendirecek şeylerle ilgilenmelidir. Yani en çok yapmaktan zevk aldığınız şeyleri yapmalısınız. Ama genelde morali bozuk olan kadınlar ne yapar diye soruyorsanız buna pek çok cevap verilebilir. Temizlik yapar, dışarı çıkıp bol oksijenli bir yerlere gider, en sevdiği arkadaşını arayıp sohbet eder, içini döker, kuaföre gider saçlarını değiştirir, bir güzel makyaj yapıp kendini alışverişe atar, bir hobisi varsa-takı tasarımı, resim gibi- onun başına oturur, bir kitap alıp eline hayal alemine dalar, bir dvd takıp komedi tarzı film izler, yatıp uyur, mutfakta değişik tarifler dener, hissettiklerini kağıda döker sayar sayıştırır, meditasyon yapar, çikolata yer......Liste böyle uzayıp gider :) Size hangisi uyar ? :)
   
moralimiz bozulduğunda ne yapmalıyız konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Moraliniz Bozulunca Ne Yaparsınız..

  Moraliniz Bozulunca Ne Yaparsınız..
 2. Moralim bozulduğunda

  Moraliniz bozulduğunda en çok yaptığınız şey nedir?
 3. eltimle bir türlü anlaşamıyorum ne yapmalıyım

  Selamlar kızlar ben eltilerimle bir türlü anlaşamıyorum neden eltiler anlaşamaz ve benim bunu çözmem gerekiyor. Eşimle aram baya bi açılıyor yoksa. Tavsiyelerinizi duymak isterim. Tşk.
 4. cildimde siyah noktalar var ne yapmalıyım

  benim cildimde siyah noktalar var ayrıca cildim çok yağlı dove sabunla yıkıyorum yarım saat sonra yine yağlanıyor ve bu durum beni çok rahatsız ediyor lütfen yardım edin ne yapmam lazım
 5. :( ne yapmalıyım ?

  Kızlar merhaba bugün bir aptallık edip göğüs altına gelen saçlarımı kat attırrak kestirdim…şimdi çok pişmanım Daha kestireyimmi yoksa biraz uzasında ondan sonramı düzelttirmek için mi gitsem,sinemaki kürü yapan varmıydı aranızda ? :)

Sayfayı Paylaş