gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Moraliniz Bozuksa Bunları Yiyin!

Konu, 'Tüm Sağlık Konuları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

moral bozukluğu, moral bozukluğuna ne iyi gelir, moral bozukluğuna çare

Sevgili melekler, insanlık hali, kimi zaman moralimiz bozuk olur, cxanımız sıkkındır, karamsarızdır. Neşemizi bulmak isteriz ama içimizden hiçbirşey yapmak gelmez. Oysa sadece yediğimiz gıdalarla bu derdimize çare bulabileceğimizi biliyor musunuz? Elbette besinleri ilaç gibi kullanmayı kast etmiyoruz. Ancak ruh haline iyi geldiği bilimsel araştırmalarca kanıtlanan yiyecekleri tüketmeye özen göstererek kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Nasıl mı? Hemen anlatalım...

moral-bozukluğu.jpg

2. aysen*

aysen* Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    144
    Ödül Puanları:
    43
    ozellile baliga birz ara versem sinir kupu oluyorum.balik zamanim gelmis deyip kosuyorum almaya ne bulursak tabi nerede turkiyeeki gibi balik

Moraliniz Bozuksa Bunları Yiyin! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zayıflamak için bunları yiyin

zayıflamak için bunları yiyin

çavdar ekmeği kalorisi 1 tabak makarna kaç kalori yeşil mercimek kalori bir tabak makarna kaç yeşil mercimek Belimizdeki, kalçamızdaki fazlalıklardan nasıl kurtulacağız? Kilo değil önemli olan yağ oranıdır. Bu yağın da hangi noktada, ne kadar biriktiği önemli. Eğer size doğru diyet verilirse vücudunuzdaki yağları yakar. Bolca maydanoz yiyin! * Belimizdeki, kalçamızdaki fazlalıklardan...
  2. Moralin Niye Bozuk?

Moralin Niye Bozuk?

MORALİN NİYE BOZUK? HZ. ÂDEM (A.S.)GİBİ 200 SENE TEVBE Mİ ETTİN? MORALİN NİYE BOZUK?HZ.İBRAHİM GİBİ ATEŞE Mİ ATILDIN? MORALİN NİYE BOZUK?HZ.ZEKERİYYA (a.s)GİBİ TESTEREYLE Mİ KESİLDİN? MORALİN NİYE BOZUK? HZ.YUSUF (as) GİBİ KUYUYA MI ATILDIN? MORALİN NİYE BOZUK?HZ.MUHAMMED (sav) GİBİ TAİF’TE TAŞLANDIN MI? BAŞINA İŞKEMBE Mİ KONULDU NAMAZ KILARKEN, DİŞİN Mİ KIRILDI, YÜZÜNE TÜKÜRÜK MÜ...
  3. moralim çok bozuk.. paylaşmak istedim

moralim çok bozuk.. paylaşmak istedim

bozuk gebelik bozuk gebelik nedir bozulmuş belirtileri kızlar içime atmaktan yoruldum artık.. En iyisi sizlerle dertleşmek.. ne zormuş kadın olmak.. 1 yıllık evliyim ve son 4 aydır bebek için denemeler yapıyoruz ve bugün yine adet oldum.4.ayda bitti gitti.Ve eşim 3 gün sonra askere gidiyor.Neden hamile kalamıyorum diye sabah bağıra bağıra ağladım.Hormon değerlerim normal herşey iyi ama...
  4. moralım cok bozuk herseyden sıkıldım :(

moralım cok bozuk herseyden sıkıldım :(

herşeyden sıkıldım sıkıldım herşeyden sıkılıyorum sevgilim çalışmamı istemiyor çok arkadaslar daha oncede sıze anlatmıstım annem babam ayrı ve ben bu yaz anneme gıdıcektımm gıttım ama temellı degıl :cry: benım velayetım babamda oldugu ıcın 18 yasını doldurmadıgım ıcın marta kadar babamla yasamak zorundayımm su an babamın yanındayım ama kendımı o kadar yanlız hısedıyorumkı sankı burası farklı...
  5. moralim bozuk

moralim bozuk

slm arkadaşlar ben 3 defa klomenle denedim hamile kalamadım.dr artık aşılamaya geçelim diyor ama ben hiçbir sorunum olmadığı halde neden hamile kalamadığımı anlayamıyorum ne olur yardımcı olun her adet olduğumda bunalıma giriyorum

Sayfayı Paylaş