gebe
  1. elvin berfin

elvin berfin Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    28

Morelim Cok Bozuk...

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında elvin berfin tarafından paylaşıldı.

Evet Arkadaslar morelim haddinden fazlasiyla bozuk. Niye diyeceksiniz? Bugün kaza yaptim ALLAHTAN birsey olmadi ne bana nede arabaya ama yinede korkuyorum. arkadan giderken arkadaki arabayi görmedim ve vurdum dedigim gibi hasar yok ama kadin sürücü yinede adresimi aldi . Kadin disardan birsey olmamis olabilir ama icerde birseyler olmus olabilir diyor arastirdigima göre yinede en kücük birseyden mutlaka para alacaklardir. Asil dertte esimde daha söylemedim eve geldiginde söyleyecegim ama kiyamet kopacak yine:sinirli:. üffffffff ya..

mercimek tanemm bunu beğendi.
  2. mercimek tanemm

mercimek tanemm Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    hey Allahım sanki iç kanama olacak arabada hahaha bu insanlar çok gıcık ya inanamıyorum dışardan görünmüyosa içerde ne olabilir ki

elvin berfin bunu beğendi.
  3. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    arabanın dışında yokta içeride olabilir üzücü bir durum ama burası bana çok komik geldi yaa hahahainşallah eşinde sorun yaratmaz canım geçmiş olsun bu arada Allah daha büyük kazalardan korusun

4. elvin berfin

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    varya bende anlamdim banada sacma geldi bakalim servise götürecek arabayi ALLAHbilir neler cikartir gicik kariiiiii....

5. elvin berfin

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    sagol seda. kari ayri bir dert kocam da sagolsun cok anlayissiz beni düsünmez arabasini düsünür araba benden daha degerli yani. ne yapayim kaderim bude benim.

6. mercimek tanemm

mercimek tanemm Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    söyledin mi kocana canım.. hem arabasının eksiği kusuru varsa onuda yazdırabilir utanmaz.. Allah korkusu da kalmamış kimsede

7. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    canım kızmayı bırak yaaa sana bişi olmamış giden mal olsun yaaa bu nasıl şey böle boşver verilmiş sadakan varmışş

8. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    hmm kocanın anlayışsız olması kötüymüş bak şimdi neyse olsun ya cana geleceğine mala gelsin senden önemli değil ya sen öyle düşünen azından

9. elvin berfin

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    söyledim bir sürüde azar isittim. esim kariylada konustu birsey yok diyor ama yinede servise baktiracakmis uyuz. zaten suratindan belli karinin nasil biri oldugu vicdansiz. birsey cikmasa bari asil patlak ozaman olur.

10. elvin berfin

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    öyle deme lavinyam benim esimi tanimiyorsun. arabasini cok sever bugün birdaha anladim. esime dedim zaten bir daha kaza yaparsam ALLAH canimi alsin dedim. ya adam demiyor sana birsey oldumu olmadimi. bende böyle sansizim ne yapayim ALLAHA sükürler olsun deyip yasiyorum. bende aynen öyle dedim kendi kendime ALLAH beni korudu daha kötüsüde olabilirdi. GURBAN OLAYIM BEN ONA...yardimini benden ekik etmiyor..

11. elvin berfin

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    ALLAHTA kocami islah etsin ne diyim baska. her insanin cekilmeyen huyu vardir benim esimdede bu huy var.

12. melegimsin

melegimsin Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    28
    CAnim cok gecmis olsun Rabbim korumus senide karsi. Tarafdaki surucuyude televizyonda goruyoruz hergun kaza haberlerini Allah beterinden korusun . Arabaniz sigortali degilmi bu kadar korkuyorsun .Turkiye arabA kullanirken cok dikkatli olunmali cunku kuralara uyan bilen yok herkes kafasina gore araba kullaniyor. Esin normal turk erkegin verdigi tepkiyi veriyor canim emin ol nerdeyse butun erkekler boyle. Ucuz kurtulmussun Allah kazalardan belalardan korusjn cumlemizi insallah ceza felan yazmazlar suc kkmdeyse ona yazarlar heralde

13. elvin berfin

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    melegim suc benim arkaya gidecektim bakmtim ama yeterli olmamis ve arabayi vurdum. ama en azindan arkamdaki korna calabilirdi onunda isine geldi uyuz. arabamiz sigortali ama yinede esim biraz cimridir o yüzden korkuyorum. birde cok para gelirse hic dilinden kurtulamam. ALLAHIM sen bana yardim et insallah birsey cikmamis olsun...

14. melegimsin

melegimsin Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    28
    Arabaniz sigortaliymis korkacak ne full sigorta degilmi mesala kaza felan yaptinda sigorta her iki tarafinda arablarda hasar zara gormusse onlar yapiyo sanirsam senin surucu kartina ceza verirler cok buyuk bir ceza kesmezler heralde kaygilanma kocanda ama pinti ve pinpirikli biri anlasilan aman bosver konusur konusur durur mecbur odeycek :D:D morelini bozma derim insallah maddi bi problemiz yoktur varsa esinin ve senin morelini bozman cok normal Allah baska dert tasa vermesin Allah kolaylik versin hepimize hayat cok zor maddi ve manevi fark edmiyor..

15. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    amin inşalalh canım.. doğrudur canım bazen çekilmyebiliyorlar bazı huyları ile ama herşeyde sabırlı olmak iyidir

Morelim Cok Bozuk... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çiçek bozuğu

çiçek bozuğu

Rüyada kişinin yüzünde çiçek bozuğu görmesi doğrudan doğruya para olarak yorumlanır.
  2. Doğuş - Bozuk

Doğuş - Bozuk

Geceler Hiç Çekilmiyor Sen Nerdesin Söyle Mutsuzluk Hep Sariyor Ben Nerdeyim Bilmiyorum Simdi Kiminlesin Allah Iyilik Versin Çektigimi Sende Çek Çekemez Duygusuzsun Istersen Al Canimida Kurtulayım Zaten Kalbim Olmadan Ne Kadar Yasarim Sanmistim Benimsin Seni Yanilmisim Bilmiyordum Kalpsiz Ve Bozuk Oldugunu Siir: Bak Yine Harbe Soktun Beni Kendimle Savasiyorum Ask Ile Baglilik Yeminleri...
  3. moralım cok bozuk herseyden sıkıldım :(

moralım cok bozuk herseyden sıkıldım :(

herşeyden sıkıldım sıkıldım herşeyden sıkılıyorum sevgilim çalışmamı istemiyor çok arkadaslar daha oncede sıze anlatmıstım annem babam ayrı ve ben bu yaz anneme gıdıcektımm gıttım ama temellı degıl :cry: benım velayetım babamda oldugu ıcın 18 yasını doldurmadıgım ıcın marta kadar babamla yasamak zorundayımm su an babamın yanındayım ama kendımı o kadar yanlız hısedıyorumkı sankı burası farklı...
  4. bozuk para

bozuk para

arkadaşlar ben rüyamdabozuk para sayıyorum bu saymaışlemınıde 12 14 16 dıye yapıyorumdahasonra evın balkonunacıkıp manzaraya bakıyorum ama manzara habıredegışıyor guya ruyamda bır denız kenarı manzarasıı bır duz bınaların oldugu manzara yanı habıre manzara degışıyor ve bundan ben cok korkuyorum ayaklarım tıtrıyor neyapacagımı bılmıyorum tam oooesnadaallahtan uyandım sızceyarumunedır...
  5. moralim bozuk

moralim bozuk

slm arkadaşlar ben 3 defa klomenle denedim hamile kalamadım.dr artık aşılamaya geçelim diyor ama ben hiçbir sorunum olmadığı halde neden hamile kalamadığımı anlayamıyorum ne olur yardımcı olun her adet olduğumda bunalıma giriyorum

Sayfayı Paylaş