gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Morina Balığının Özellikleri

Konu, 'Akvaryum' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Morina Balığı Ve özellikleri nelermiş dedim ve özelliklerini buldum.. [​IMG] A ve D vitaminleri bakımından çok zengin olmasına karşın, kokusunu örtmek oldukça güçtür. Aslında, üst deriyi din­lendiren, iyileştiren ve güçlendiren tütün balığı yağından daha az vitamin içerir.

Köpek Balığının Karaciğer Yağı
    Deriyi derinlemesine yağlayan, özel-fikle hassas ciltlere çok iyi gelen bir yağdır. Pratikte morina balığıyla aynı özelliklere sahip olmasına karşın morina balığı kara­ciğer yağından daha az koku çıkarma üstünlüğü vardır. Bu deniz hayvanlarının yağları sayesinde, cilt bakım kremleri çok daha etkin hale gelmişlerdir. Aslında bu yağlar, tenin en diplerinde bulunan bileşimlere kadar etki. ederler; genellikle tedavi edicidirler. Kalın makyajlı ve çirkin deriler değil, doğal tazeliğinde, elastiki ve gençliği simgeliyen ciltler oluşturur ve onları ko­rurlar.

Atlantik cinside mevcuttur.

Morina Balığının Özellikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mor Ve Ötesi - Balıklar

Mor Ve Ötesi - Balıklar

Çocuktun, kırılgandın Artık korku yok nemli gözlerinde Yüzlerce binlercesi var Omzuna oturmuş, ordan sana bakar Çektin gittin baharın peşine Güzelim renkler yüzünde Artık dönüp bakmazsın Güneşin solduğu evlere Çıplak dursam, tanrıya sorsam Niye ölür insan bile bile? Ardımda yıllar sinsice kalbime sorar Niye bu suçluluk niye? Yolculuğun sonunda Bembeyaz sevgini ört uykuma Dün sabah seni...
  2. Balık Burcu ve Özellikleri

Balık Burcu ve Özellikleri

balık burcu yıldıznamesi Anahtar kelime: Hayal kurmak Şifre: Kendimi bir hayal ya da ideale adamalı ve onun gerçekleşmesi için uğraşmalıyım. İlke: Birlik Olumlu uygulaması: Merhamet Olumsuz uygulaması: Kendini kurban etmek. Özellikleri: Duygusal, hassas, anlayışlı, merhametli, fedakar, verici, yumuşak, romantik, hayal gücü kuvvetli, idealist, gizemli, sezgisel, telepatik, spiritüel,...
  3. balıkların ortak özellikleri

balıkların ortak özellikleri

arkadaşlarım balıkların ortak özellikleri nelerdir teşekkürler.
  4. lepistes balıklarıyla ilgili özellikler

lepistes balıklarıyla ilgili özellikler

Bu aralar kafayı akvaryumlara taktım.Nerde bir balıkçı görsenm dalıyorum içeri. Sanırım akvaryum alacam.Yalnız balıklar hakkında pek bilgim yok. Herkes lepistes al diyor, bana özelliklerini yazabilirmisiniz ?
  5. Molly Balık ve Özellikleri

Molly Balık ve Özellikleri

Bu konu; Molly Balık ve Özellikleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, akvaryumlar ruhu dinlendiren, insana hoşça vakit geçirmeyi sağlayan harika bir hobidir. Ortalığı batırmadan, etrafı rahatsız etmeden hayvan bakma zevkini yaşayabileceğiniz akvaryum keyfiniz için çok şirin bir balık cinsi tanıtmak istiyorum sizlere; Molly balığı... Canlı Doğuranlar Ailesi (Poeciliidae)...

Sayfayı Paylaş