gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Mortgage Sözleşmesinde Mutlaka Olması Gerekenler

Konu, 'Satıyorum & Arıyorum' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Mortgage Sözleşmesinde Mutlaka Olması Gerekenler Nelerdir?
    a)Konut kredisi sözleşmeleri için kredi tutarı. b)Almış olduğunuz konuta ait tüm bilgiler.
    c)Yapacağınız ödemenin yıllık bazda faiz oranı.
    d)Toplam borcunuzun ne kadar olduğu, ana para, yapılan tüm giderler ve dağılımı.
    e)Değişken faizli sözleşme yapmışsanız sözleşmede esas alınan endeks, faiz oranındaki değişimin hesaplanma yöntem şekli.
    f)Borcun geri ödeme sayısı miktarı.
    g)Ödemelerin her ayın kaçında yapılacağı.
    h)Ödemelerin belirlendiği tarihlerde bayram, tatil v.b. durumlar göz önüne alınarak ödemelerin ilk ve son ödeme tarihleri.
    i)Ödeme yapamaz duruma geldiğinizde faiz oranı %30 dan fazla geçmeyecek şekilde faiz oranı.

Mortgage Sözleşmesinde Mutlaka Olması Gerekenler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. öss de olması gerekenler

öss de olması gerekenler

Bir adet yumuşak uçlu kurşun kalem: cinnet geçirip gözetmenlere saldırırsanız veya heyecanlanıp gözünüze sokarsanız zarar vermemesi için *Bir torba kuru üzüm: olası rakiplerinizin kafasına çaktırmadan fırlatmak suretiyle dikkat dağıtarak adam eksiltmek için .. *Yarım ekmek arası salam: 195 dakikada acıkabilirsiniz aç ayı oynamaz.. *Darbeli matkap: kuru üzümler beklenen etkiyi...
  2. Dogum çantasında olması gerekenler

Dogum çantasında olması gerekenler

hamile çantasında olması gerekenler hamilelik çantasında olması gerekenler doğum bebek Meleklerim çogu kez karşılaştıgım sorulardan biride dogum çantasında olması gerekenler :) dogumu yaklaşan yada vakti olan anne adaylarında heycan yapar ve bazı eşyaları almayı unutabilirler bende size yardımcı olcagını düşündüm ve dogum çantasında olması gereken bunlardır... ANNE İÇİN GEREKLİ EŞYALAR...
  3. Ecza Kutusunda Olması Gerekenler

Ecza Kutusunda Olması Gerekenler

ecza kutusu, içindekiler, neler olmalıdır, önemli bilgiler için yazımıza buyrun arkadaşlar. Acil bir durumda yapılan ilk yardımın önemi çok büyük… Bu nedenle evinizde bir ecza kutusu hazırlayın ve ilkyardımı yapabilmek için bilgiler edinin. Sizin ve aileniz için en güvenli ve huzurlu yer hiç kuşkusuz eviniz. Ancak yapılan araştırmalara göre evde yaşanan basit hastalıklar ve...
  4. Makyaj Çantanızda Olması Gerekenler

Makyaj Çantanızda Olması Gerekenler

makyaj çantası, neler olmalıdır, makyaj tüyoları, malzemeleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Kimimizinki gereksiz ayrıntılarla dolar taşar, kimimizinkinde çoktan miladını doldurmuş kırık dökük, eski püskü malzemeler yerlerini korur. Peki mükemmel bir makyaj çantası nasıl olmalıdır? Çanta: Öncelikle çantanızın büyüklüğüne karar verin. Sabundan diş fırçasına,...
  5. Çeyizde olması gerekenler nelerdir ?

Çeyizde olması gerekenler nelerdir ?

Yakın zamanda ben sözlendim arkadaşlarım şimdi çeyiz için hazırlık yapacağım da çevremdekilerden ziyade bu sitede evlenmiş kullanıcılar ve misafirlere sormak istiyorum arkadaşlarım acaba Kizlar çeyizde olmasi gerekenler nelerdir ? Neler bulunması gerekir bilenler yazabilirse sevinirim.

Sayfayı Paylaş