gebe
  1. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18

moskof kayınvalıdeler

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında GaMzE_18 tarafından paylaşıldı.

.......... ........................

Son düzenleme: 12 Ağustos 2009
  2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    ben maşallah diyimdeee... istisnaalardan biriyim ve kaynanamda tarafı hiç bir derdim yokk.. gayet güüll gibimmm geçiniyoruzz ama tekrarlıyorum maşalalhh.. allah herkesee geçinmeee sabrı versin ve inşallah herkes çok ii anlaşırrr hem kendi aileleri ile hemde karsı tarafın ailesi iledee....

3. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    EVET bu çok önelmı zaten . ama codu oyle cekemıyolar gelınlerını sennde mutlulugunu allah bozmasın canımm

4. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    aslında kaynanalar eskiden gelin olduklarını hatırlasalar gelinlerde bir gün kaynana olacaklarını hatırlasalar sorun kalmayacak derim ben ................

moskof kayınvalıdeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Moskof Cariye Hürrem(Demet Altınyeleklioğlu) Özeti, Konusu, Karakterleri ve Okur Yoru

Moskof Cariye Hürrem(Demet Altınyeleklioğlu) Özeti, Konusu, Karakterleri ve Okur Yoru

moskof cariye hürrem özeti moskof cariye hürrem özet kitap özeti demet altınyeleklioğlu sultan kitap Edebiyat > Tarihi Roman ARTEMİS YAYINLARI Fiyatı:25 TL Yayın Yılı: 2009 İthal Kağıt 824 sayfa 13,5x21 cm Karton Kapak ISBN:6054228201 Dili: TÜRKÇE Hürrem, tarihi gerçekler ve kimi gerçek karakterler kullanılarak kurgulanan bir roman ve yazarımız Demet Altınyeleklioğlu, kendi...

Sayfayı Paylaş