gebe
  1. meleklerin sultanı

meleklerin sultanı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

moss"un sevgilisi mülüman oluyor

Konu, 'Magazin' kısmında meleklerin sultanı tarafından paylaşıldı.

Moss'un sevgilisi Müslüman oluyor [​IMG] Kate Moss'un eski sevgilisi Pete Doherty'nin, cezaevinde Kuran okumaya başladığı bildiriliyor. Ünlü İngiliz manken 34 yaşındaki Kate Moss'un eski sevgilisi ‘Baby Shambles' rock grubunun solisti Pete Doherty'nin, uyuşturucu kullanmaktan tutuklu bulunduğu cezaevinde Kuran okumaya başladığı bildiriliyor.
    İngiltere'nin en yüksek tirajlı gazetelerinden The Sun'ın haberine göre cezaevinde çok sayıda Müslüman arkadaşlar edinen Pete Doherty, bu kişilerin de teşvikiyle Kuran okumaya başladı. Bir kaynağa göre Kuran okumaya başladığından beri bir hayli sakinleşen Doherty'nin İslam'la ilgilenmeye başladığı ve bunun ona içeride çok yardımcı olduğu belirtildi.
    The Sun, Doherty'nin din değiştirmesi halinde çılgın yaşam tarzının da önemli derecede değişmesi, helal olmayan et yememesi, dar kıyafetler giymemesi ve alkol ve uyuşturucu kullanımına son vermesi gerektiğini yazdı.
    kadınhayat.com

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: moss"un sevgilisi mülüman oluyor
    ne güzel ne mutlu ama
    zaten kuran ve namaz insanı daha sabırlı ve müleyim bir insan yapıyor keşke bunu layıkıyla yarine getirebilsek...
    güzel bir haberdi emeğine sağlık canım

3. seyma01

seyma01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: moss"un sevgilisi mülüman oluyor

evet çok saol melek abla böyle haberlerle ne kadar güzel bi dine sahip olduğumuzu hatırlıyoruz

4. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: moss"un sevgilisi mülüman oluyor

Evet duydum ama ben acikcasi pek inanmiyorum adam uyusturucuyu alkolü birakamiyor ki. Am ains. allah gözünü yüregini acmistirda kurtulur.
    Paylasim icin tsk.

moss"un sevgilisi mülüman oluyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. un

un

Buğday unu mal ve rızka, aile bireylerine, Buğday ununuyla hamur karmak akrabaları ziyarete, Arpa unun hamuru din ve takva güzelliğine, Pirinç unu güzel nimete, Diğer hububatın unları hastalıktan kurtulmaya, Un satıcısını görmek zorluktan sonra erilecek kolaylığa, hazır rızka ve tabi olduğu hakkı başkasına da duyurmaya, Un elemek hakkı batıldan ayırmaya, un eleyeni görmek adil yargıca, Elek...
  2. moss geldii haaaanımmm

moss geldii haaaanımmm

selamlar hepinizee meleklerrr.... bu sıkıntılı gunlerimdee yapacak bir sey bulamıyorum, gezin gezin gezinnn baska bir sey yok..didim buraya üye olayım bariiiii...inş hoş vakit geciririz cümbür cemaatt :f040::almi:
  3. Kate Moss Kimdir?

Kate Moss Kimdir?

kate moss, kimdir, hayatı, biyografisi, başarıları, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Dünyaca ünlü süpermodel Kate Moss'un hayatıyla ilgili ayrıntılar şöyle; 14 yaşındayken New York JFK Havalimanında keşfedildi ve modellik kariyeri başlamış oldu. 90’lı yıllarda Cindy Crawford ve Naomi Campbell gibi kıvrımlı hatlara sahip ve uzun boylu modeller revaçta iken, Kate...
  4. Kate Moss felç geçirdi

Kate Moss felç geçirdi

Kate Moss felç geçirdi Kate Moss sağlık durumu Merhaba Sevgili Melek'ler, sizde belki haberini okumuş ya da duymuşsunuzdur, dünyaca ünlü güzel Kate Moss felç geçirdi. Biz de bu yazımızda Kate Moss sağlık durumu ile ilgili bilgiler sunmak istedik sizlere. 38 yaşındaki İngiliz top model Kate Moss felç geçirdi. Doktorları, kalıcı felç için uyarıda bulundu. Londra’daki Ritz Otel’de kalan...
  5. Çağatay Ulusoy Un sosyetik sevgilisi kim biliyor musunuz

Çağatay Ulusoy Un sosyetik sevgilisi kim biliyor musunuz

Merhaba ben koyu bir Çağatay Ulusoy hayranıyım ve Çağatay Ulusoy ile ilgili tüm haberleri öğrenmek istiyorum ve şimdide sizden Çağatay Ulusoy Un sosyetik sevgilisi kim yazmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş