gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Mostafa Zamani Kimdir?

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

mustafa zamani mostafa zamani evlimi mostafa evli mi mostafa zamani, kimdir, hayatı, biyografisi, filmleri, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler

Son zamanlarda ekranlarda sıklıkla izlediğimiz Hz.Yusuf dizisinin başrol oyuncusu Mostafa Zamani ile ilgili bilgiler vereceğiz melekler...

Doğum Tarihi ve Yeri:21 Haziran 1982 / İran,Mazandaran
    İranlı aktör.

Asıl mesleği “endüstriyel yönetim” olan Mostafa Zamani üniversite eğitimini iyi bir derece ile tamamladıktan sonra ufak rollerle tv dizilerinde yer almış ancak ilk büyük projesi “Joseph,The Prophet (Hz.Yusuf)”.
    Çocukluğunda ve üniversite yıllarında farklı oyunlarda yer alan Mostafa,
    Hz.Yusuf rolü ile kusursuz performansını herkese göstererek İran TV’leri tarafından ödüllendirilmiş.

Tüm İran basını kendisi hakkında yazılar yazmaya,onun resimlerini yayınlamaya başlamışlar.
    Orada çokça sevilen Mostafa Zamani şu sıralar 2. sinema filmi olacak olan “AAL” filminde oynuyor.
    İran sinemasının gözde oyuncusu olmaya aday Mostafa Zamani’yi türk tv’lerinde Hz.Yusuf ile tanıdık.

renesme bunu beğendi.
  2. tekin kaya

tekin kaya Forum Okuru

Hz yusufun filmini beğenerek izliyorum mostafa zamani kusursuz bir oyunculuk sergilemis tebrik ederim

3. Zeynep97

Zeynep97 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bilgiler için teşekkür ederim. Mustafa Zamani'nin rol aldığı Hz Yusuf (a.s) dizisini ve dizideki oyunculuğunu çok beğendim. Acaba bu oyuncunun diğer filmleri neden Türkçeye çevirilmiyor?
    (Burada yazılana göre) tarihi olmayan çok farklı filmlerde de oynamış.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 14 Ağustos 2015
Mostafa Zamani Kimdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kimsin

Kimsin

Usul usul aralanır gözkapaklarım..... Baykuşun biri yakar yeşillerini,"günaydın,gece oldu"der,eyvallah, derim. Odaları dolaşan ıssızlık,bana uğramadan geçer,karşımda uyuyan denizin derinlerinden. -Issızlığa bulanacak kadar ussuz ve kalabalık değilim henüz...-ağaçlarım var,iki kapak arasında büyüyen,sen varsın,gecelerimi dilimleyen.. okumaya başlarım, jane tırmanır merdivenlerime,kör...
  2. Sakat DoĞumlar Ve DÖllenme Zamani

Sakat DoĞumlar Ve DÖllenme Zamani

En uygun zamanda olan döllenme, ovulasyon (yumurtlama) günü ya da spermin ovulasyondan bir gün önce rahme verilmesi durumunda gebeliğin meydana gelmesi olarak kabul ediliyor. Kadının yumurtasının olgunlaşmasından çok önce ya da çok sonra cinsel ilişkiye girmenin sakat doğum riskini artırabileceği tezinin çürütüldüğü bildirildi. Daha önce yapılan araştırmalarda, kadının yumurtası çok yaşlı bir...
  3. kuma

kuma

Kuma (ortak) Rüyada üzerine bir kuma getirildigini gören kadin, hasta olur. Bu rüyayi bir erkegin görmesi, islerinin bozulacagina delildir. Bir rivayete göre kuma görmek, üzüntü ve kederle de tabir olunur. Bir baska rivayete görede: Rüyada kuma kadinlari görmek, hastaliga, zarara ve körlüge isarettir. Bazen de kuma görmek, kötü amele, sirlari açiklamaya, üzüntü ve ugursuzluga isarettir
  4. Iyimserlik zamanidir

Iyimserlik zamanidir

Demirel dün dündür bugün bugün derken her gün yeni bir başlangıç demek istemişti Yarından sonra yeni bir yıla "merhaba" diyeceğiz. 2007 de eski yıllar çöplüğündeki yerini alacak. Ben, yeni bir yıla girmeyi, yeni umutları, coşkuları, başarıları, keyifleri, arkadaşları, dostları, farklı, güzel, iyi ve hoş duyguları yeniden kucaklamanın iyi bir fırsatı gibi düşünürüm. Bunu böyle...
  5. Halay cekme zamani - Almanya / Frankfurt konseri

Halay cekme zamani - Almanya / Frankfurt konseri

rüyada halay çekmek grup halay boran çekme müzikleri Frankfurt ve cevresindeki melekler biliyorsunuz sürekli olarak buralarda halay geceleri yapiliyor bu yilki ilk halay gecesinde tarzi ve müzigiyle sira disi biri olan Oguz Boran ve grubu katiliyor. Oguz Borani daha önce de dinlemis oldugum icin sizlerede onu dinlemeyi ve müzigiyle cosmayi tavsiye ediyorum. Bu etkinlige katilicak olan tüm...

Sayfayı Paylaş