gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Motifli merserize hırka modeli

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

merserize örgü modelleri merserize hırka modelleri çanta örgü hırkalar hırka [​IMG]

2. nejlaeskisehir

nejlaeskisehir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Motifli merserize hırka modeli
    çok hoş sağol canım

Motifli merserize hırka modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. motifli tığ işi hırka modeli

motifli tığ işi hırka modeli

tığ işi hırka modelleri tığ işi hırka motifler tig isi motifler modelleri 2011 tığ ile örebileceğiniz ve isteğinize göre her renk yapabileceğiniz mükemmel ötesi bir hırka modeli :D:D Tig işi Hirka modeli Bu fıstık yeşili hırka, bu yıl çok tutulan çok beğenilen bir model, tığişi gül motifleri ile örülen bu örgü modeli benim beğenimi kazanmayı başardı.
  2. Motifli hırka modeli

Motifli hırka modeli

motifli hırka modelleri motifli hırka örnekleri modeli hırkalar Kalça ölçünüze göre zincir çekin.Üzerine 1 sıra sıkiğne yapın.Göğüs altına kadar dolgu ve zincirle ayrıntıdaki gibi örün.1 sıra kahverengi ile çizgi örün.Üzerine kare motifleri renkli olarak yapıp bedenin ön ve arkasını tamamlayın.Kolları da bedenin alt kısmı gibi yaparak ceketi tamamlayın.
  3. Merserize bolero modeli ve yapımı

Merserize bolero modeli ve yapımı

bolero yapımı merserize bolero dikdörtgen yapımı modelleri ve merserize modelleri MErserize ip kullandım. 50grlık 3 yumak yeterli geldi. 2 nolu tığla ördüm. Bir kolundan başlıyoruz dirsek ve koltuklatı kısmına kadar dikdörtgen örüyoruz. Her sırada bir kutucuk olmak üzere yarısını kesiyoruz. Boyun kısmınız kadar düz örüyoruz. Şimdi kestiğimiz yeri gerin tam tersi her sırada bir...
  4. Merserize Bej Bluz Modeli

Merserize Bej Bluz Modeli

merserize örgü modelleri ve yapılışları Çok şık merserize buluz modeli ve modelimizin yapılış bilgilerini sizler için paylaşıyorum Serin havalarda rahatlıkla kullanabileceğiniz bu bej rengi şık buluzumuzun malzemeleri ve yapılışı şöyle: Malzemeler: 500 gr. bej ip, 6 düğme, 5,5numara şiş, 4,5 numara tığ. Örgüler: 1) Fantezi örgü2) Sık iğne Örnek: 5,5 numara şiş ve fantezi örgü ile1 4 ilmek ve...
  5. Meleklerimize Çiçek Motifli Hırka Modeli

Meleklerimize Çiçek Motifli Hırka Modeli

çiçek motifli hırka hırka modeli hırka yapılışı Tek düğmeli ve çiçek motifli harika bir hırka modeli paylaşıyoruz sizlerle melekler :) Bu güzel hırkayı örerken hem şiş hem de tığ kullanacaksınız. İşte hırkamızın yapılışı; RENK: İNCİ “BEYAZI YUMAK: 5 RENK: BATİK YUMAK:1 ŞİŞ NO:4 TIĞ NO:1,75 BEDEN: 38-40 ÖN: 1)55 ilmekle düz örgü başlanır. 7,5 cm. sonra 2) ortada kalan 23 ilmek...

Sayfayı Paylaş