gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Motifli Örgü Şal Modellerine Bakmaya Kıyamayacaksınız

Konu, 'Örgü Şal Modelleri' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Motifli örgü şal modelleri en güzel örnekleri sizler için bu yazımızda derledik meleklerim. Hem aksesuar hem bir ihtiyaç anında tercih edilen şallar biz bayanlar tarafından çok tutulur. Hanımlar hemen hemen her kadının ilgisini çeker diye düşünüyorum şallar. Sokakta bir bayanın omuzlarında görseniz mutlaka bir dönüp bakarsınız o kadar ilginizi çeker diye düşünüyorum yani. İster kullanmalık ister çeyizlik olarak örebilirsiniz. Birazcık örgüye ilginiz varsa eminim bu şal örneklerine kayıtsız kalamayacaksınız. Yine şallar üzerinde harika motifler rol oynuyor. Motiflerle süslenen örgü şallara bir de saçaklar eklenince daha bir hoş görünüm katmış. İşte bir örnek hemen aşağıda meleklerim. Valla bu modelleri örmesi de zevklidir kullanması daha bir zevk verecektir insana. Şal örmek kadar bence renklerini de uydurabilmek çok önemli. Bakın alttaki motifler renkleri ne kadar uyumlu.
    kare motifli renkli ucları sacakli kalin kislik sal.jpg

buyuk cicek motifli dantel sal modeli.jpg

Üstteki ve hemen alttaki modelin motiflerine bayıldım. Hepsi ne kadar hoş ne kadar zarif görünüyor. Bayanların en çok ilgisini çeken şal modelleri örneklerimizi sizlere sunmaya devam ediyoruz.

cok sik motif islemeli orgu sal modeli.jpg

File işi örmesi kullanması çok zevkli çiçek motifleri ile dikkat çeken harika bir şal modeli daha. Yaz için de çok uygun ayrıca. Sıcak havalar var diye şal kullanılmaz diye düşünmeyin bence. Plajda mayo üzerine bile bence çok yakışacak diye düşünüyorum.

mavi cicek motifli file orgu yazlik sal modeli.jpg

motif islemeli tig isi ucgen seklinde sal ornegi.jpg

Son örneğimizde de tığ işi örgü üzerine serpiştirilmiş renkli çiçek motifleri görüyoruz. Beyaz delikli dantel şalın üzerine çiçekler çok hoş hava vermişler bence. Meleklerim bu yazımızda en çok ilgi gören motifli şal modellerini sizlere sunmaya çalıştım. Yorumlarınızla öneri şikayet isteklerinizi bizlere belirtebilirsiniz. Dilerseniz simli ipten abiye şal modelleri konumuzu buradan inceleyebilirsiniz.

rengarenk cicek motifli tig isi sal modeli.jpg

Motifli Örgü Şal Modellerine Bakmaya Kıyamayacaksınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Haroşalı Şal Örgü Modeli

Haroşalı Şal Örgü Modeli

şal örgü modelleri şiş ile şal örnekleri şiş örnekleri işi modelleri işi MALZEMELER 2 Tane 100gr’lık merserize eflatun ip 8 Numara şiş YAPILIŞI Şalımıza 45 imlekle başlıyoruz. 3 Sıra haroşa örüyoruz. Daha sonra 2 imleğimizi düz örüyoruz. Sonra şişimizin üzerine ipimizi atıp, 2 tane imleğimizin üzerine şişimizi geçirip 1 imlek çıkarıyoruz. Çıkardığımız imleğimizin üzerine...
  2. Gül motifli şal modeli

Gül motifli şal modeli

motifli şal modelleri motifli şal örnekleri modeli gül modelleri örnekleri
  3. Farklı tarz motifli şal modeli

Farklı tarz motifli şal modeli

farklı şal örnekleri motifli şal modelleri motif modelleri farklı şallar
  4. Çiçek Motifli Örgü Battaniye Modelleri

Çiçek Motifli Örgü Battaniye Modelleri

Örgü modellerin de sıklıkla kullanılan çiçek motifleri genellikle kız bebek, çocuk ve bayan örgü modellerin de tercih ediliyor. bunun yanın da dekoratif ev dekorasyon ürünlerinde de uygulayabileceğiniz çiçekli örgü modellerinden sizlere bu yazım da oldukça kullanışlı ve renkleri ile çok güzel olan çiçek motifli örgü battaniye modellerini paylaşıyorum. Farklı örgü teknikleri ile uygulanan...
  5. Motifli Şal Modelleri 2016

Motifli Şal Modelleri 2016

Mevsim geçişlerin de ince kıyafetlerinizin üzerine bazen havanın değişmezi sonucu korunmak için bir örgü modeline ihtiyaç duyarsınız. Örgü şal modelleri serin havalar da kıyafetlerinizin üzerin de şık kombinler oluştururken sizi de koruma altına alacaktır. Özellikle kış ayların da bayanlar ev gezmelerine giderken genellikle gezmelik ince kıyafetler giyerler. Omuz, sırt ve bel bölgenizi sıcak...

Sayfayı Paylaş