Motifli Örgü Şal Modellerine Bakmaya Kıyamayacaksınız

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Motifli Örgü Şal Modellerine Bakmaya Kıyamayacaksınız
Motifli örgü şal modelleri en güzel örnekleri sizler için bu yazımızda derledik meleklerim. Hem aksesuar hem bir ihtiyaç anında tercih edilen şallar biz bayanlar tarafından çok tutulur. Hanımlar hemen hemen her kadının ilgisini çeker diye düşünüyorum şallar. Sokakta bir bayanın omuzlarında görseniz mutlaka bir dönüp bakarsınız o kadar ilginizi çeker diye düşünüyorum yani. İster kullanmalık ister çeyizlik olarak örebilirsiniz. Birazcık örgüye ilginiz varsa eminim bu şal örneklerine kayıtsız kalamayacaksınız. Yine şallar üzerinde harika motifler rol oynuyor. Motiflerle süslenen örgü şallara bir de saçaklar eklenince daha bir hoş görünüm katmış. İşte bir örnek hemen aşağıda meleklerim. Valla bu modelleri örmesi de zevklidir kullanması daha bir zevk verecektir insana. Şal örmek kadar bence renklerini de uydurabilmek çok önemli. Bakın alttaki motifler renkleri ne kadar uyumlu.

kare motifli renkli ucları sacakli kalin kislik sal.jpg

buyuk cicek motifli dantel sal modeli.jpg

Üstteki ve hemen alttaki modelin motiflerine bayıldım. Hepsi ne kadar hoş ne kadar zarif görünüyor. Bayanların en çok ilgisini çeken şal modelleri örneklerimizi sizlere sunmaya devam ediyoruz.

cok sik motif islemeli orgu sal modeli.jpg

File işi örmesi kullanması çok zevkli çiçek motifleri ile dikkat çeken harika bir şal modeli daha. Yaz için de çok uygun ayrıca. Sıcak havalar var diye şal kullanılmaz diye düşünmeyin bence. Plajda mayo üzerine bile bence çok yakışacak diye düşünüyorum.

mavi cicek motifli file orgu yazlik sal modeli.jpg

motif islemeli tig isi ucgen seklinde sal ornegi.jpg

Son örneğimizde de tığ işi örgü üzerine serpiştirilmiş renkli çiçek motifleri görüyoruz. Beyaz delikli dantel şalın üzerine çiçekler çok hoş hava vermişler bence. Meleklerim bu yazımızda en çok ilgi gören motifli şal modellerini sizlere sunmaya çalıştım. Yorumlarınızla öneri şikayet isteklerinizi bizlere belirtebilirsiniz. Dilerseniz simli ipten abiye şal modelleri konumuzu buradan inceleyebilirsiniz.

rengarenk cicek motifli tig isi sal modeli.jpg

Geri