gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Motifli Panço Örneği

Konu, 'Örgü Panço Modelleri' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

motifli panço örnekleri motifli panço modelleri örgü örnekleri modelleri [​IMG]

Motifli Panço Örneği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Motifli Şal örneği

Motifli Şal örneği

motifli şal modelleri motifli şal örnekleri motifleri örnekleri ve yapılışları Örgü ile ilgilenen ziyaretçilerimin nerede örgü modelleri diye düşündüklerinin farkındayım. Bu aralar çok fazla birşeyde yaptığım söylenemez sanırım bahar rehabetine kapılmaya başladım. Havalar ısındıkça örgü örmekde gelmiyor içimden ... Bu şalı neredeyse 1.5 senedir yapmayı istiyordum yabancı bir sitede resimini...
  2. çiçek motifli dantel örnekleri!

çiçek motifli dantel örnekleri!

motifli dantel örnekleri küçük motifli dantel örnekleri çiçek küçük çiçek motifleri motifleri
  3. Altıgen Motifli Panço

Altıgen Motifli Panço

Malzemeler: 450 gr çeşikli renklerde ip Tığ : 1 numara Örülüşü: Pançomuzu altıgen motiflerle yapacağız. Motifimizin yapımı şöyle:önce 5 tane zincir yapcağız sonra üç mil başılı dolgu yapıp üçünü birden çakaracağız böylece 6 yaprak yapacağız. Sonrasında aralardaki zincirlere ikişer dolgu yapacağız,sonra aynı dolguyu bir ikili bir tekli yapacağız. 4. sırada ise ikililerin tepesine...
  4. Düğmeli Panço Örneği

Düğmeli Panço Örneği

düğmeli panço panço örneği düğmeli modelleri MALZEMELER: 350 GR İP İp kalınlığına göre örgü şişi Beden 38 örülüşü: Beden genişliğinde olacak şekilde şişe ip başlayarak öreceğiz. Örgümüzde 5 tel haroşaa ördükten sonra iki tel toplayıp bir tel atacağız. Yani5 telden sonra iki teli birden öreceğiz sonrada bir tane tel dolayacağız şişe. Bu şekilde öreceğiz omuz hizasına gelene kadar....
  5. Kelebek motifli dantel örneği

Kelebek motifli dantel örneği

kelebek dantel örneği kelebek dantel modelleri örnekleri motif örnekleri kelebekli Kelebek motif dantel örneğini resimlerle sizlerle paylaşıyorum hanımlar motif çok hoş ve zarif duruyor eminim sizlerde aynı düşüncedesinizdir

Sayfayı Paylaş