gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Motor Yazıları Kısa

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Kısa Motor Yazıları Güzel Motor Yazıları

Motorsiklet tutkunu meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için , ister facede, ister msnde kullanabilecekleri birbirinden değişik motor yazıları ve mesajlarını ekliyoruz :tik:

*Hızlı Gidip Durmasını Bilirim Sen bakma Bana ben Rüzgar Gibiyim.

*Lastiklerim yeter Yollara.

*Atarım Hatunu Arkaya Basarım Yolda Hondayla Gaza...

*Hızlı Gitme Ne Olur Sanada Biri Vurur

*Motoru Suzikiden Şöförü Türkiyeden Alıcaksın.

*Motora Güzelle Biniceksin inerken 2 Kişi ineceksin..

*Bir Motorumu Bir Seni Sevdim..

*Uçakla yarışmak Sarmıyor Atrık..

*Motorumun önü kalkar sana yolda takar...

*Motorumun Sesi Aleme yeter...

*Motorsiklet deyipte geçme Aslanım Seni Düz Yolda Sollarım..

*Entelim Süperim Hondayla Kızları Süzerim...

*İstanbul Bana Dar Motorsikletim Yolları Açar.

*Motorum Honda yapma bana Numara

*Otobanda Jilet Gibiyim yaklaşma Seni Beter Ederim

*Motorsikletim uçar yollarda havanı Alırım Yarı Yolda

*Motorumun beygiri Senin Arabana yeter

*Ne yol Dinlerim Ne ışık Motoruma herkez Bulaşık...

Motor Yazıları Kısa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Motor

Motor

Rüyada işleyen bir motor görmek, işlerin düzgün gideceğine, stop etmiş bir motor görmek ise tam tersine işlerin bozulacağına işarettir. Rüyada çalışan bir motor görmek, işlerin güzel olacağına, durmuş bir motor görmek ise işlerin bozulacağına yorumlanır. Rüyasında çalışan bir motor gören, kişinin pek yorulmadan başarıya erişeceğine işaret eder.Rüyada isleyen bir motor görmek, islerin düzgün...
  2. ::kısa kısa komık yazılar:

::kısa kısa komık yazılar:

komik yazılar kısa kısa komik yazılar yazilar kisa kisa yazilar bir telefoncuya giren çocuk nakia 3310'ları incelemektedir. gülen bir yüzle onu izleyen kasiyere döner ve sorar: -abi bunun şarjı bi hafta gider mi? -sırtında bi aküyle dolaşırsan gider ----------------------------------------------------------- bir toplantıda bir genç mehmet akif'i küçük düşürmek için sorar; -affedersiniz,...
  3. Motor Yazıları

Motor Yazıları

Motor Yazıları arıyorum ben bana çok güzel motor yazıları yazarsanız çok sevinirim. motorcu elif...
  4. 23 Nisanla İlgili Kısa Yazılar

23 Nisanla İlgili Kısa Yazılar

23 Nisanla İlgili Kısa Yazılar lazım bana lütfen yardımcı olun, şimdiden teşekkür ediyorum.
  5. Şoför Mesajları ve Kısa Şoför Yazıları

Şoför Mesajları ve Kısa Şoför Yazıları

Şöför Yazıları Mesajları Kısa Şöför Mesajları SEvgili melekler, az önce paylaştığımız zehir sözler konusunun ardından şimdi ki konumuzda da şoförlerin araçlarının arkasına yazdırdıkları şoför mesajları ile karşınızdayız. Bu konuyu açarken yüzüme bir tebessüm yayıldı, paylaşmadan edemedim, eğer ,izlemediyseniz Şener Şen ve İlyas Salman'ın Çiçek Abbas filmini izleyin derim .. :) Sevip Aşk...

Sayfayı Paylaş