gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Motor

Konu, 'L-M' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Rüyada işleyen bir motor görmek, işlerin düzgün gideceğine, stop etmiş bir motor görmek ise tam tersine işlerin bozulacağına işarettir. Rüyada çalışan bir motor görmek, işlerin güzel olacağına, durmuş bir motor görmek ise işlerin bozulacağına yorumlanır. Rüyasında çalışan bir motor gören, kişinin pek yorulmadan başarıya erişeceğine işaret eder.Rüyada isleyen bir motor görmek, islerin düzgün gidecegine, stop etmis bir motor görmek ise tam tersine islerin bozulacagina isarettir

Motor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dizel Motoru

Dizel Motoru

Dizel Motoru, içten yanmalı bir motor tipidir. Daha özel bir tanımla, dizel motor oksijen içeren bir gazın (genellikle bu atmosferik havadır) sıkıştırılarak yüksek basınç ve sıcaklığa ulaşması ve silindir içine püskürtülen yakıtın bu sayede alev alması ve patlaması prensibi ile çalışan bir motordur. Bu yüzden benzinli motorlardan farklı olarak ateşleme için bujiye ve yakıt oksijen karışımını...
  2. Motorine indirim

Motorine indirim

motorin fiyat, fayatları, fiyatları 2011, zam, indirim, haberleri burada arkadaşlar Petrol fiyatları düşünce, ardından motorin fiyatlarıda düştü Melek'lerim. 2011 Ağustoıs ayı motorin inidrimlerinden bahsedeceğiz bu makalemizde sizlere Melek'ler. Yeni Motorin Fiyatları Ağustos 2011 hakkında bilgiler. Motorinin perakende satış fiyatında, bugünden geçerli olmak üzere 7 kuruş indirim...
  3. Motor Yazıları

Motor Yazıları

Motor Yazıları arıyorum ben bana çok güzel motor yazıları yazarsanız çok sevinirim. motorcu elif...
  4. Motor Yazıları Kısa

Motor Yazıları Kısa

Kısa Motor Yazıları Güzel Motor Yazıları Motorsiklet tutkunu meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için , ister facede, ister msnde kullanabilecekleri birbirinden değişik motor yazıları ve mesajlarını ekliyoruz :tik: *Hızlı Gidip Durmasını Bilirim Sen bakma Bana ben Rüzgar Gibiyim. *Lastiklerim yeter Yollara. *Atarım Hatunu Arkaya Basarım Yolda Hondayla Gaza... *Hızlı Gitme Ne Olur...
  5. Facebook Arama Motoru Olacak

Facebook Arama Motoru Olacak

facebook arama motoru facebook haberleri Sevgili melekler , Hürriyet'in verdiği habere göre Facebook arama motoru olacakmış. Haberin detayları ise şöyle; Facebook Google'a rakip oluyor..Business Week'in isimsiz kaynaklarına göre sosyal dev, 24 kişiyi bu iş üzerinde çalıştırıyor. Söylenene göre takımın başında eski bir Google çalışanı olan Lars Rasmussen bulunuyor. Facebook, arama işinde...

Sayfayı Paylaş