gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Motorine indirim

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

motorin fiyat, fayatları, fiyatları 2011, zam, indirim, haberleri burada arkadaşlar
    Petrol fiyatları düşünce, ardından motorin fiyatlarıda düştü Melek'lerim. 2011 Ağustoıs ayı motorin inidrimlerinden bahsedeceğiz bu makalemizde sizlere Melek'ler.

Yeni Motorin Fiyatları Ağustos 2011 hakkında bilgiler.

Motorinin perakende satış fiyatında, bugünden geçerli olmak üzere 7 kuruş indirim yapıldı.Motorinin 3,73-3,72 kuruş olan perakende satış fiyatı, 3,66-3,65 kuruşa düşürüldü Melek'ler.

Perakende satış fiyatı, dağıtım şirketlerine ve illere göre birkaç kuruş değişiklik gösterebiliyor.

Motorine indirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Motor

Motor

Rüyada işleyen bir motor görmek, işlerin düzgün gideceğine, stop etmiş bir motor görmek ise tam tersine işlerin bozulacağına işarettir. Rüyada çalışan bir motor görmek, işlerin güzel olacağına, durmuş bir motor görmek ise işlerin bozulacağına yorumlanır. Rüyasında çalışan bir motor gören, kişinin pek yorulmadan başarıya erişeceğine işaret eder.Rüyada isleyen bir motor görmek, islerin düzgün...
  2. Dizel Motoru

Dizel Motoru

Dizel Motoru, içten yanmalı bir motor tipidir. Daha özel bir tanımla, dizel motor oksijen içeren bir gazın (genellikle bu atmosferik havadır) sıkıştırılarak yüksek basınç ve sıcaklığa ulaşması ve silindir içine püskürtülen yakıtın bu sayede alev alması ve patlaması prensibi ile çalışan bir motordur. Bu yüzden benzinli motorlardan farklı olarak ateşleme için bujiye ve yakıt oksijen karışımını...
  3. Motorin Fiyatlarında İndirim Yapıldı

Motorin Fiyatlarında İndirim Yapıldı

Motorinin perakende satış fiyatında litrede 5 YKr, fuel oil 4 ile fuel oil 6'nın perakende fiyatında ise litrede 4-6 YKr indirim yapıldı. Yeni ayarlamayla, motorinin litre fiyatını Ankara'da Opet ve Shell 3,03 YTL'den 2,98 YTL'ye, BP, 3,02 YTL'den 2,97 YTL'ye, Petrol Ofisi ise 3,01 YTL'den 2,96 YTL'ye düşürdü. İstanbul-Avrupa yakasında motorinin litre fiyatı Opet ve Shell'de 2,99 YTL'den...
  4. Motor Yazıları

Motor Yazıları

Motor Yazıları arıyorum ben bana çok güzel motor yazıları yazarsanız çok sevinirim. motorcu elif...
  5. Motor Yazıları Kısa

Motor Yazıları Kısa

Kısa Motor Yazıları Güzel Motor Yazıları Motorsiklet tutkunu meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için , ister facede, ister msnde kullanabilecekleri birbirinden değişik motor yazıları ve mesajlarını ekliyoruz :tik: *Hızlı Gidip Durmasını Bilirim Sen bakma Bana ben Rüzgar Gibiyim. *Lastiklerim yeter Yollara. *Atarım Hatunu Arkaya Basarım Yolda Hondayla Gaza... *Hızlı Gitme Ne Olur...

Sayfayı Paylaş