gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Motorola Yeni Telefonlarını Tanıttı merak edlener buraya!

Konu, 'Cep Market' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Droid Razr HD'ın özellikleri motorola Droid Razr HD

Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, sizlere daha önce Nokia 808 Review hakkında bilgiler sunmuş ve ayrıca Nokia 808 Review fiyatı hakkında da bilgiler paylaşmıştıkç. Bu gün ise Motorola'nın yeni telefonu hakkında bilgiler sunuyor ve Motorola Droid Razr HD özellikleri hakkında bilgiler paylaşıyoruz.

Kısa bir süre önce Motorola ve Google, New York'ta düzenlenen bir basın toplantısında Motorola'nın yeni ürününün tanıtımını gerçekleştirdi.

Droid Razr HD ve Droid Razr Maxx HD olarak isimlendirilen ürünlerin ikisinde de çift çekirdekli işlemci ve 1 GB'lık bellek bulunuyor.

Droid Razr HD'ın özellikleri
    Çift çekirdekli 1.5 GHz işlemci
    Qualcomm Snapdragon S4 platformu
    4.7 inç Super AMOLED kapasitif dokunmatik ekran (720 x 1280 piksel çözünürlük ve yaklaşık 312 ppi piksel yoğunluğu)
    1 GB sistem belleği
    12 GB depolama alanı (+microSD ile 32 GB daha arttırabilme)
    Wi-Fi 802.11 a/b/g/n ve Bluetooth kablosuz bağlantı desteği
    8 MP (3264 x 2448 piksel) kamera (otomatik netleme ve LED flaş destekli)
    Android 4.04 (Ice Cream Sandwich) işletim sistemi
    Lityum iyon 2530 mAh batarya
    131.9 x 67.9 x 8.4 mm boyutlar
    146 gram ağırlık

Droid Razr Maxx HD'nin özellikleri
    Çift çekirdekli 1.5 GHz işlemci
    Qualcomm Snapdragon S4 platformu
    4.7 inç Super AMOLED kapasitif dokunmatik ekran (720 x 1280 piksel çözünürlük ve yaklaşık 312 ppi piksel yoğunluğu)
    1 GB sistem belleği
    32 GB depolama alanı (+microSD ile 32 GB daha arttırabilme)
    Wi-Fi 802.11 a/b/g/n ve Bluetooth kablosuz bağlantı desteği
    8 MP (3264 x 2448 piksel) kamera (otomatik netleme ve LED flaş destekli)
    Android 4.04 (Ice Cream Sandwich) işletim sistemi
    Lityum iyon 3300 mAh batarya
    131.9 x 67.9 x 9.3 mm boyutlar
    157 gram ağırlık

Motorola Yeni Telefonlarını Tanıttı merak edlener buraya! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yeni cep telefonları süperlerr

yeni cep telefonları süperlerr

yeni model telefonlar yeni model cep telefonları telefonlar telefon modelleri en telefon modelleri Dünyanın ilk renkli dairesel LCD ekranlı cep telefonunu tanıtan Motorola, Aura adlı bu model ile bakın başka ne özellikler sunuyor. Sıra dışı telefon tasarımlarıyla dikkat çeken Motorola, bu sefer de Aura ile dairesel LCD’nin cazibesini kullanıyor. 1,6 inç ekran, 480 piksel çözünürlüğe, 16...
  2. Simya nedir merak edenler buraya

Simya nedir merak edenler buraya

dünyanın en küçük insanı simyacı kaç sayfa Simya nedir simyacı kimdir gibi sorularınızın cevaplarını bulabileceğiniz bir makale arkadaşlarım... Simya, Alşimi (veya ars chemica) on ikinci asırdan itibaren Batıda, basit metalleri altına çevirmek, evrensel şifa ve ölümsüzlük iksiri gibi ortaçağı arayışlar olarak gözükmektedir. Kelimedeki Çem, (sim, kim) kökü halen tatmin edici bir şekilde...
  3. Yeni Fiat Palio 2013 Tanıtım Videosu Burada Melekler

Yeni Fiat Palio 2013 Tanıtım Videosu Burada Melekler

2013 fiat palio tanıtımı 2013 fiat palio fiyatı tanıtımı 2013 fiat palio resimleri Forumumuzda daha önce tanıtımını yaptığımız 2013 Fiat Palio tanıtım videosunu sizlerle paylaşmak istiyoruz melekler :) http://www.youtube.com/watch?v=H4BNZspa8Qg
  4. Yeni Chevrolet Impala 2013 Otomobil Tanıtım Videosu Burada Melekler

Yeni Chevrolet Impala 2013 Otomobil Tanıtım Videosu Burada Melekler

2013 chevrolet impala 2013 chevrolet impala özellikleri 2013 chevrolet impala resimleri Forumumuzda daha önce tanıtımını yaptığımız 2013 Chevrolet Impala marka otomobilin tanıtım videosu ile sizleri başbaşa bırakıyoruz melekler :)http://www.youtube.com/watch?v=Kg4e9cD_Vc0
  5. bicirik kimdir merak ediyorsanız buraya

bicirik kimdir merak ediyorsanız buraya

aydın babaoğlu üçüncü adam aydın babaoğlu keloğlanın biciriği aydın babaoğlu hayatını kaybetti aydın babaoğlu kimdir meraklıları için araştırdım ve sizlerle paylaşmak istedim.kendisi keloğlanın biciriği olarak tanıdık ve hepimizin gönlünde taht kurdu .çocukken bizi en çok güldüren küçük ve sevimli olmasıydı.bir süre kanser tedavisi gördükten sonra 31 mart 2009 da hayatını kaybetti....

Sayfayı Paylaş