gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Mozilla FireFox 3.0 Yeni Sürüm Türkçe İndirin

Konu, 'Donanım Haberleri İnceleme' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

mozilla firefox yeni sürüm mozilla firefox yeni sürüm Mozilla Firefox un yeni versiyonu çıktı arkadaşlarım aşağıdaki adresten indirin ve kurun,
    Kolay gelsin

BURADAN İNDİRİNİZ

2. seyma01

seyma01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Mozilla FireFox 3.0 Yeni Sürüm Türkçe İndirin
    tşkler m.c şey benim pc de bi sorun var ve ne yaptımsa yapamadım rica etsem yardımcı olurmusunuz?ekran sayfaları aşağı yada yukarı dalgalı bi şekilde ilerliyo.motherboard cd sini yükledim başka şeyler denedim ama olmadı ne yapmam gerek

3. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

sadminim teşekkürler

4. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Teşekkürler adminim yeni sürümü çok iyi tavsiye ederim arkadaşlar

Mozilla FireFox 3.0 Yeni Sürüm Türkçe İndirin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mozilla, Firefox açıklarını tartışıyor

Mozilla, Firefox açıklarını tartışıyor

Mozilla, Firefox açıklarını tartışıyor Mozilla, Michal Zalewski'nin bulduğu Firefox açıklarının kritik sonuçlar doğurabileceğini kabul etti. Güvenlik uzmanı ve araştırmacı Michal Zalewski, pazartesi günü dört tarayıcı açığını duyurarak, bunların ikisinin Firefox'u kapsadığını belirtmişti. Açıklardan birinin "yüksek risk" taşıdığını belirten Zalewski, diğerinin açığın ise...
  2. Mozilla firefox msn ifadeleri

Mozilla firefox msn ifadeleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Mozilla 7 İndir ( firefox 7 en son sürüm )

Mozilla 7 İndir ( firefox 7 en son sürüm )

mozilla 7 indir mozilla 7 firefox indir mozılla mozılla ındır Mozillanın yani firefox 7. versiyonu çıktı meleklerim. Ben indirdim ve sizler için test ettim son derece hızlı ve stabil olarak çalışmakta. Dileyen arkadaşlarımız aşağıdaki resme tıklayarak en son sürümünü indirebilir. Not: Eski sürümünüz için yada yer imleri için endişe etmeyin hiç birşeyi bozmadan üzerine kuruyor bilginiz olsun.
  4. Mozilla Firefox 12 Yenilikleri Neler?

Mozilla Firefox 12 Yenilikleri Neler?

mozilla firefox 12 mozilla firefox 12 yenilikler İnternet dünyasında en çok tercih edilen tarayıcıların başında gelen Moziila Firefox, Mozilla Firefox 12 sürümü ile parmaklarımızın ucuna gelmeye hazırlanıyor melekler :) Detaylar şöyle; Mozilla yeni sürüm çıkarma yaklaşımını değiştirip sık zaman aralıklarında sürüm numaraları bir artacak şekilde güncelleme prosedürünü uygulamaya başlasa...
  5. Mozilla Firefox Son Sürüm İndir Türkçe

Mozilla Firefox Son Sürüm İndir Türkçe

Mozilla Firefox Son Sürüm İndir Türkçe Arkadaşlar ben mozillanın son sürümünü indirmek istiyorum nerden ve nasıl yapacağım acaba?

Sayfayı Paylaş