gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

MP3 grubu yetenekli yıldız adayı arıyor ...

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Yıldız Asyalı'nın ayrılmasıyla iki kişi kalan MP3 grubu, Hepsi kızlarından birini transfer etmek istedi! Başarılı olamayınca da yeni üye bulmak için gazeteye 'Yıldız Aranıyor' diye ilan verdi.....
    YAPIMCININ SON ÇARESİ!
    Dünyada ekonomik kriz nedeniyle binlerce insan işinden olurken MP3 grubu yeni elaman arıyor! Yıldız Asyalı, Burcu Canbaş ve Seda Telciler'den oluşan gruptan Asyalı ayrılınca zor durumda kalan yapımcı Murat Yıldırım yeni eleman için ilginç bir yola başvurdu. Önce Hepsi grubunda transfer yapmak için harekete geçen Yıldırım, başarısız olunca gazete ilanıyla grubuna eleman aramaya karar verdi.

YETENEKLER BULUNACAK
    Murat Yıldırım geçtiğimiz cuma günü SABAH gazetesinin seri ilanlar sayfasına 'Grup MP3 için kendine güvenen, yetenekli bayan yıldız adayı' şeklinde ilan verdi. Yetenekli insanlara eşit fırsat yaratmak için bu yolu seçtiklerini belirten Yıldırım, "Türkiye'nin dört bir yanındaki gizli yetenekleri bekliyoruz" diye konuştu.

ASYALI'NIN YERİNE BİRÇOK ADAY VAR
    MP3'ten ayrılan Yıldız Asyalı'nın yerine birçok başvuru olduğunu belirten grubun yapımcısı Murat Yıldırım, "Aradığımız star adayında dans ve müzik yeteneği ile grupla uyumlu çalışmasına bakıyoruz" dedi

MP3 grubu yetenekli yıldız adayı arıyor ... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - El Adamı

Yıldız Tilbe - El Adamı

Saçlarımın boynuna geçti ipek sicim Gömleğinin bir kolunu dar ağacı belledim Bir ucu sen Paslı makasın bir ucu Bendim Sığ yüzüne kapttığım saçlarımı Kestim Aynada yüzüm hazırladım Tel tel ayrı ayrı topladım Yalnızlığın kadınıyım Anla beni el adamı Gönlüm isterse gelirim Bitmeyen aşkla sevişirim Seyret bak uçurum dağından Dümdüzdür vadi Ruhum isterse gezinirim Dipsiz uçurumlarda Aşk düzlükte...
  2. Grup MP3--Grup MP3 [2008] Albüm Tanıtımı

Grup MP3--Grup MP3 [2008] Albüm Tanıtımı

Grup MP3--Grup MP3 [2008] Albüm Tanıtımı 1. Benim Farkım 2. Sevmek Zamanı 3. Sabretmeye Değersin 4. Vazgeçemem 5. Zehirli Çiçek 6. Yolculuk( Enstürmantel) 7. Sevmek Zamanı (Remix)
  3. Hepsi grubunun bir üyesinin yeni kurulan mp3 grubuna geçeği iddiaları yalanlandı!

Hepsi grubunun bir üyesinin yeni kurulan mp3 grubuna geçeği iddiaları yalanlandı!

HEPSİ DAĞILMIYOR HEPSİ GRUBUNUN BİR ÜYESİNİN YENİ KURULAN MP3 GRUBUNA GEÇEĞİ İDDİALARI YALANLANDI! Hepsi'nin menajeri Şebnem Özberk, kızlardan birinin MP3'e transfer olacağı iddiasına sert tepki göstedi. Hepsi'nin üyelerinden Cemre'nin annesi ve grubun menajeri Şebnem Özberk, kızlardan birinin, 100 bin dolara MP3'e transfer olacağı söylentisine tepki gösterdi.
  4. Ziynet Sali çocuk yapacak adam arıyor

Ziynet Sali çocuk yapacak adam arıyor

ZİYNET SALİ, AŞK HAYATINDAN ŞİKAYETÇİ: 'ARTIK ÇOCUK YAPACAĞIM ADAM ARIYORUM' DİYOR. Ziynet Sali, iki CD’den oluşan yeni albümü 'Herkes Evine'de hem Türkçe hem de Yunanca parçalar seslendiriyor. Albüm için Yunanlı şarkıcı Anna Vissi’nin söz ve beste yazarı Sofi Pappa ile çalışan, Türkiye’den de Sezen Aksu’nun desteğini alan Sali, 'Nazar değmesin satışlar çok iyi gidiyor' diyor. Aşk...
  5. mp3

mp3

arkadaşlar mintondan bir yeni mp3 aldım nasıl şarkı yükleceğimi, bilmiyorum lütfen bana yardım edin acilllll

Sayfayı Paylaş