gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Mp3 sitelerinde Warezov Robotu kabusu

Konu, 'Bilim ve Teknik' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

LÜTFEN HERKES DİKKAT ESİN....

Bir süredir sessizliğini koruyordu. Şimdi daha da gelişmiş bir şekilde geri döndü. MP3 sitelerinde kurban bekliyor. Bakın o tehlike ne?

Bir süredir sessizliğini koruyan büyük tehlike, bazı MP3 sitelerinde yeniden ortaya çıktı: Warezov Robotu!..

TROJANLAR MP3 SİTELERİNDE SİZİ BEKLİYOR
    CHIP'in haberine göre uzun bir suskunluk döneminin ardından Warezov botnet yeniden doğdu. SecureWorks Firmasının Araştırması yöneticisi Joe Stewart'a göre, Warezov bot'unu yükleyen 'trojan'lar bazı MP3 indirme sitelerinde kurbanlarını bekliyor.

İŞLETİM SİSTEMİNE GİREBİLİYOR
    Stewart'a göre 2006 yılında yaygın olarak email saldırılarıyla adından sıkça söz ettiren Warezov, gerçek bir bot'a göre daha gelişmiş bir sisteme sahip.
    Stewart'ın üzerinde durduğu nokta ise, Warezov'un istediği taktirde herhangi bir işletim sistemine arka kapı açarak girebilmesi...

Warezov'un iki parça halinde yüklendiğini ifade eden Stewart, internet kullanıcılarının çok ciddi bir tehdit altında olduğunun altını çizdi.

internethaber

Mp3 sitelerinde Warezov Robotu kabusu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sitem

Sitem

beni özlüyormuşsun öyle diyorlar kıs kıs gülüyormuş tuzak kuranlar sense besleyerek yalnızlığını kabul ediyormuşsun aldattığını beni soracak olursan hayli kırgınım kırgınlık bir yana bir de şaşkınım tek tek anlayarak hatalarımı sevmeye çalışıyorum yalnızlığımı işte ben böyle bir hal içindeyim aslında derin keder içindeyim bazen bilmeyerek ne yaptığımı iyi kötü güzel çirkin her biçimdeyim...
  2. Robot

Robot

Rüyada robot görmek bu günlerde ise aldiginiz bir kimseden istediginiz randimani alamadiginiz için islerinizin pek düzgün gitmedigine isarettir.
  3. Tual - Kabus

Tual - Kabus

Gittin biliyorum fakat hala rüyamdasın Bu sabah ızdırapla kahrolarak uyandım Anlatmak zor geliyor rüyada gördüğümü Fakat anlatmalıyım ki bu rüya çıkmasın Dün gece gördüklerim sanki gerçek gibiydi Garip ama yanındaki benden başka biriydi Olmaz tabi rüya bu ya sende onu sevmişsin Ve seni haketmişte onunla evlenmişsin Bugün beni aramalı işte döndüm demelisin Bu rüya ters çıkmalı teselli...
  4. mp3

mp3

arkadaşlar mintondan bir yeni mp3 aldım nasıl şarkı yükleceğimi, bilmiyorum lütfen bana yardım edin acilllll

Sayfayı Paylaş