gebe
  1. benli27

benli27 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

mp3

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında benli27 tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar mintondan bir yeni mp3 aldım nasıl şarkı yükleceğimi, bilmiyorum lütfen bana yardım edin acilllll

mp3 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. CD Çalarlı MP3 Player

CD Çalarlı MP3 Player

Kore'li Yong-Seong Kim, CD çalarlı mp3 player geliştirdi. Mp3 çalar ortadan ikiye açılıyor ve arasına CD yerleştiriliyor. Koreli Yong-Seong Kim’in tasarladığı alet, ortadan ikiye açılıyor ve arasında CD yerleştiriliyor. Seyahat ederken müzik arşivini yanında taşımlak isteyenler kişiler için ideal.
  2. Grup MP3--Grup MP3 [2008] Albüm Tanıtımı

Grup MP3--Grup MP3 [2008] Albüm Tanıtımı

Grup MP3--Grup MP3 [2008] Albüm Tanıtımı 1. Benim Farkım 2. Sevmek Zamanı 3. Sabretmeye Değersin 4. Vazgeçemem 5. Zehirli Çiçek 6. Yolculuk( Enstürmantel) 7. Sevmek Zamanı (Remix)
  3. dans eden MP3 çalar

dans eden MP3 çalar

Bu MP3 çalar dans ediyor Sony’nin geliştirdiği dans eden taşınabilir ses çalar “Rolly”, sıra dışı tasarımı ve mükemmel ses kalitesyle benzersiz bir eğlence deneyimi yaşatıyor Sony’nin yapay zekâ ve taşınabilir ses teknolojisindeki yeniliklerinin bir sonucu olarak geliştirdiği “Rolly”, mükemmel ses kalitesini hareket yetenekleri ile bir araya getirerek benzersiz bir eğlence...
  4. M Pokora - Mp3

M Pokora - Mp3

Fransa’dan güzel haberler var... “MP” lakaplı Matt Pokora yeni albümü “MP3” ile piyasayı kasıp kavurmaya hazırlanıyor. Daha önce Justin Timberlake, Nelly Furtoda, Missy Eliott ve Bjork’ün prodüktörlüğünü yapmış olan Timbaland bu sefer Matt Pokora için kolları sıvadı. Pokora’nın daha önceki iki albümü platin ödül almıştı. Albümden çıkan ilk single ise albümün aynı zamanda açılış parçası...
  5. MP3 çalarınızın sesini kısın !!!!

MP3 çalarınızın sesini kısın !!!!

Bir zaamanlar bende bu hataya düüşerekten çok sesli müzik dinliyordum.. sanki ne varsa duyuyorsun birde neden başkalarını rahatsız ediyorsun artı sağlığına zarar veriyorsun... Genç nesil işte !!!! Umarım sizler benim yaptığım hataya düşmezsiniz.... :dj: AB Komisyonu, milyonlarca gence uyarıda bulunarak, haftada 5 saatten fazla yüksek sesle MP3 çalarlarından müzik dinleyenlerin 5 yıl sonra...

Sayfayı Paylaş