gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

MP3'lerin tahtı sallanıyor mu?

Konu, 'Mp3 Çalar Tv Aksesuar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

[​IMG] MP3'lerin tahtı sallanıyor mu?

Yeni format MT9, MP3'ün günümüze gelen krallığının sonu olabilir...

vorak, standart olarak tanıdığımız QWERTY klavyelere bir alternatif oluşturuyor. Tekrar düzenlenen tuşlarla klavye çok daha işlevsel ve hızlı kullanılabiliyor. Fakat QWERTY standartını değiştirmek çok masraflı ve zor olacağı için sadece birkaç idaelist programcı tarafından kullanılıyor. Hemen hemen aynı sebeplerden ötürü, alternatif müzik formatları, müzik krallığının tahtına oturmuş olan MP3’e boyun eğmek zorunda kalıyor...
    Diğer adıyla MPEG olarak tanıdığımız Motion Pictures Experts Group, önümüzdeki ay Almanya’da buluşarak MT9 adında yeni bir dijital audio formatını ulusal standart yapma fikri üzerine görüşecekler.

MP3'lerin tahtı sallanıyor mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tahta perde

Tahta perde

Rüyada evinizin bahçesini tahta perde ile çevirdiginizi görmek, esinizle veya size en yakin kimselerle olan bagliliklarinizin gevseyecegine, aranizda hiç yoktan bazi anlasmazliklar çikacagina. sizi kiskanan kimselerin araniza girerek sizi birbirinizden sogutmaya çalisacaklarina, bundan dolayi uyanik bulunmanizin aile saadetiniz için lüzumlu olduguna isarettir.
  2. Tahta

Tahta

Hayırlı iş, bolluk, bereket olarak yorumlanır.Rüyada tahta görmek kadina, ese, metrese isarettir. Direk kazik ve benzeri seyleri görmek, inanilir hizmetçiler ile tabir olunur. Arkasinda odun tahta ve benzeri agaçtan yapilmis bir sey tasidigini gören, kötü bir kisinin hizmetinde bulunur.
  3. Tahin

Tahin

İçine haram karışmış paradır. Tahin helvası ise sevinç verecek ve zevkle harcanacak paradır.
  4. Endonezya beşik gibi sallanıyor

Endonezya beşik gibi sallanıyor

3 gün öncesi büyük artçı depremin ardından yeni bir artçı sarsıntı daha meydana geldi. Endonezya'da 6,1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Amerikan Jeoloji Gözlemevinin açıklamasına göre deprem, Batı Papua bölgesindeki Manokvari kentinin 75 kilometre açığında yerel saatle 07.48'de (TSİ 00.48) yaşandı. Depremde ölen ya da yaralanan olmadığı bildirildi. Bugünkü depremin, Endonezya'nın...
  5. Tahta kaşıkların öyküsünü biliyor musunuz?

Tahta kaşıkların öyküsünü biliyor musunuz?

tahta, kasik, oyku, internet, mutluluk konularini okumaktasiniz Sevgili Melekler, İnternet yoluyla gelen mesajlardan birini paylaşmak istiyorum sizinle. Bilmiyorum beni çok duygulandırdı. Üstelik bilmediğim şeyler öğrendim. İşini severek yapan insanların hangi koşul altında olursa olsun mutluluktan paylarını aldıklarını bir kere daha hissettim belki... Konumuz tahta kaşıklar. Kimbilir...

Sayfayı Paylaş