gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

:)mrb günlükcük

Konu, 'Meleklerin Günlüğü' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

selam günlükcük:) ben iyiyim hayat aynı sabahtan akşama kadar evde otur veletle uğraş yemek iş güç , öle işte...

m m ye gelince sitemizz tüm hızıyla tüm mükemmelliğiyle devam ediyor...hep de edecekte..gelelim forumumuzdaki son durumlara:)

FIRTINA adlı arkadaşımız mod adayıydı ama artık mod oldu(hayırlı olsun.nice terfilere)..fırtınamın dedeside öldü.(ALLAH rahmet eylesin)
    *GÜMÜŞ*ün oğlu hasta..(geçmiş olsun canıma ve canına)

KAR-TANESİ canım pıtırcığımda sobadan zehirlenme tehlikesi atlatmış çok üzüldüm yha(çokkkk geçmiş olsun ailene ve sana canım)

şuanki olaylar durumlar bunlar yine ii kötü birşey olursa yazarım umarım hep ii şeyler olur ve iyi şeyler yazarımm....

arkadaşlarımı çok seviyorum..canım melişlerimm:):):)

:)mrb günlükcük konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mrb

Mrb

Öncelikle böyle bir site yapanın eline sağlık diyorum.Biz bayanların düşünülmesi güzel herkese mrbalar.umarım iyi vakit geçiririz.Henüz siteyi tam olarak inceleyemedim ama güzel paylaşımlarda bulunuruz umarım :D hadi bakalım hayırlı olsun
  2. Mrb Melekler

Mrb Melekler

Mrb ben Hülya Aksaraydan bu forumu uzun zamandır takip ediyodum ve çok güzel ve başarılı bir forum sizlerle olmak çok güzel :)
  3. mrb melekler

mrb melekler

slm melekler ben de yeni katıldım aranıza ve siteniz çok hoşuma gitti çok renkli umarım güzel zaman geçiricezzz.... :mery::mery::mery::kapiş::kapiş:
  4. mrb (=

mrb (=

ben geldımmmmmmm :) merhaba ben izmirden gizem banada yer varmı aranızda :)
  5. mrb arkadaşlar.

mrb arkadaşlar.

ben yeni ehliyet alanlardanım ilk trafige çıkanlar hakkında yorum alabilirmiyim. zamanla acaba bu heyecanımı yenebilirmiyim.:cry:

Sayfayı Paylaş