gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Msn 9 indir Türkçe yaması indir

Konu, 'Chat & Messenger' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

msn9 türkçe yama indir msn indir türkçe msn 9 yama 9 90 Evet arkadaşlarım sizler için upload ediyorum. Buradan Msn 9.0 ve türkçe yamasını sorunsuz şekilde indirebileceksiniz.
    Windows Live Messenger 9.0'ı ilk kullanan siz olmak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edin.
    Windows Live Messenger 9.0'ı sabırsızlıka bekleyenler! Bu haber tam size göre. Microsoft'un, rakiplere oranla elinin en güçlü olduğu alanlardan biri olan anında mesajlaşma yazılımının bu sürümünde köklü değişikliklere gideceği bildiriliyordu.
    Yazılımı ilk indirenlerden olmak için
    BURADAN İNDİRİNİZ indirebilirsiniz.

Türkçe Yaması tıklayarakta türkçe yamasını indirebilirsiniz.
    Dünyada 5000 kişinin kullandığı beta sürümünün ardından Live Messenger artık indirilebilir şekilde internete sunuldu.
    Windows Live Messenger 9.0′da yeni olarak messengeri farklı bilgisayarlarda aynı anda açabilirsiniz böylece aracı programlar kullanmanıza gerek kalmayacak. Ayrıca ses dosyalarını imza olarak kullanma fırsatı da bulunuyor.
    Windows Live Messenger 9.0 ile birlikte Vista ile daha da uyumlu bir WLM karşımızda olacak. Yeni gelen sürümde yeni bir yazılım programlama arayüzü (API) yer alacak ve bu API sayesinde WLM üzerine kurulu yazılımlar üretilebilecek. Windows Live Messenger 9.0 sanırım messengerin anlamı biraz daha değişecek gibi görünüyor.

Msn 9 indir Türkçe yaması indir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. msn plus türkçe indir

msn plus türkçe indir

msn plus türkçe indir msn plus türkçe indir türkce gezginler Program Adı : MSN Plus 4.20.262 Dosya Boyutu : 5.31 mb Dil : Çoklu dil özelliği Limit : Ücretsiz Konusu : Msn yaması - görsel ve kullanışı bakımından MSN Messenger yaması, bir çok görsel ve kullanışlı öğeyi içerisinde barındırıyor. Away kipi ve oto mesaj, güvenlik, simge değiştirme, kısayol atama vb., Tüm windows sürümlerinde...
  2. MSN Messenger 8.5 indir

MSN Messenger 8.5 indir

messenger 85 indir msn messenger 85 indir karşıdan msn karşıdan yükle MSN Messenger 8.5, yeni adıyla Windows Live Messenger. MSN Messenger ismine artık elveda diyoruz, MSN Messenger sadece Windows Live Messenger desteklemeyen Windows XP altı işletim sistemlerinde kullanılabilecek. İşte! Yeni kuşak MSN Messenger. Messenger ile ilgili sevdiğiniz her şeye (kişi listeniz, ifadeleriniz ve...
  3. Gerçek insan yüzü msn ifadeleri

Gerçek insan yüzü msn ifadeleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. İnsanlar

İnsanlar

Aç mısınız?: Yaşamınız boyunca 30.000 kilo kadar yemek yersiniz.Buda 6 filin ağırlığına eşittir. Bunu yut: Yutulan yiyecek vücudunuzda 3,5metre yol alır yani bir otomobilin uzunluğu kadar. Saç: Bilinen en uzun saç Hint'li bir rahibindi.1949'da saçının boyu 8metre olarak ölçüldü.Yani kolunuzdan 13 kat daha uzun. Isı: Vücudun normal ısısı 37 derecedir.Eğer ısı 25 dereceye düşerse ölebilirsiniz.
  5. Google Chrome İndir(Türkçe)

Google Chrome İndir(Türkçe)

chrome indir google chrome, indir, chrome, chrome indir, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Ben tarayıcı olarak chrome kullanıyorum.Hızı ve özelliklerinden çok memnunum.Ne kadar çok sekme de açsam bana mısın demez.Siz de resme tıklayarak indirebilirsiniz..

Sayfayı Paylaş