gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

MSN Açtığınızda Kameradan Kendi Görüntünüzü Alamıyorsanız Konumuza Buyrun

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Msn'de Kamera Açınca Kendi Görüntümüzü Almak Msn'de Cam Açınca Kendi Görüntümü Alamıyorum

Bilgisayarınız ile ilgili her türlü soruna çözüm bulmaya çalıştığımız bu bölümümüzde daha önce sizlerle paylaştığımız msnde arkadaşımı göremiyorum konumuzun ardından bu kez Msn'de Cam Açınca Kendi Görüntümü Alamıyorum diyenler için çzöüm yolları paylaşıyoruz...

Msn'de kamera açtığınızda kendi görüntünüzü alamıyorsanız aşağıdaki adımları uygulayın:

Msn araçlarına gelin.
    Ses ve görüntü kurulumunu açın.
    Webcam ayalarına gelin ve kendi kameranızı yok olarak işaretleyin.
    Tamam deyin ve programı tamamen kapatın.
    Açtığınızda sorununuz çözülmüş olacaktır.

MSN Açtığınızda Kameradan Kendi Görüntünüzü Alamıyorsanız Konumuza Buyrun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Msninizde bunlari kesin kullanin(da rezil olun)

Msninizde bunlari kesin kullanin(da rezil olun)

bir taş attım pencereye puff daddy 50cent çıktı usher evde yok dedi why why ? :dans: 300 spartalı işeyerek bir havuzu 5 saatte dolduruyorsa 50 truvalı kaç saatte doldurur? HER KASARIN SONU TOST OLMAKTIR uçmasını bilirsen olursun pilot istemesini bilirsen iner sana her külot azraili dişi göndersinler ölümle bile sevişirim şerefsizim (töbe töbeeee) "la havle ve la corvette"...
  2. MSN Adresleri Üzerine Kendi Resminizi Atın..( programsız )

MSN Adresleri Üzerine Kendi Resminizi Atın..( programsız )

1. Pc nizde bulunan herhangi bir Gif resminizin (Hareketli Gif te olabilir) üzerine sağ tuş yapıp, Ad değiştir den Gif in ismini küçük harflerle lvback olarak değiştirin. 2. Daha sonra değiştirdiğiniz Gif resminizi kopyalayın. 3. Kopyaladığınız Gif i Bilgisayarım/C:/Program Files/Messenger in içine yapıştırın.( Yapıştırdığınızda resmi değiştereyimmi der Tamam değiştir deyin ve yapıştırın)...
  3. Facebook MSN Adresi Nasıl Gizlenir diyenler buyrun

Facebook MSN Adresi Nasıl Gizlenir diyenler buyrun

facebook.com uzantılı msn adresi gizleme Facebook'ta msn adresi nasıl saklanır Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda Facebook msn adresi nasıl gizlenir hep birlikte öğreniyoruz ve Facebook kullanımı hakkında daha da bilinçli bir kullanıcı oluyoruz. Şimdi gelin Facebook.com msn adresi saklama yöntemlerini inceliyelim arkadaşlarım. Facebook, 900 milyon kullanıcısının profil...
  4. Evde Kendi Ellerinizle Çikolata Yapımı Buyrun

Evde Kendi Ellerinizle Çikolata Yapımı Buyrun

Evde Çikolata Yapımı Evde Nasıl Çikolata Yapılır Sevgili melekler, siz de benim gibi çikolatadan çikolatalı tatlılardan vazgeçemeyenlerdenseniz bu konumuz çok hoşunuza gidecek. Diyelim canınız gecenin bir yarısı çikolata istedi, ne yaparsınız ? Üstelik o saatte dışarı çıkma imkanınız da yok. Hemen sıvayın kolları doğru mutfağa :) Piyasada satılanlar gibi katkı maddesi de olmayan evde...
  5. Taze Fasülye Çorbası Tarifi İçin Buyrun Konumuza...

Taze Fasülye Çorbası Tarifi İçin Buyrun Konumuza...

Taze Fasulye Çorbası Tarifi Taze Fasulye Çorbası Yapılışı Zeytinyağlı taze fasülye, etli taze fasülye, fasülye kavurması yedim de hiç taze fasülye çorbası içmemiştim melekler :) Bu tarifi görür görmez de daha denemeden hemen sizlerle paylaşmak istedim. Buyrun taze fasülye çorbası tarifine.. :) Malzemeler: 500 gr taze fasulye 1 adet domates 1 adet yumurta 2 çorba kaşığı un 2 çorba kaşığı...

Sayfayı Paylaş