gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

MSN aşkı

Konu, 'Karikatürler' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: MSN aşkı
    yazık kopekcegızzzeeeee...paylasım için saol

MSN aşkı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Leylanin Aşkı...

Leylanin Aşkı...

Leylanin Aşkı... Zamanin birinde alim zatlardan biri bir nehir kenarinda namaza durmus.. Mecnun tam o sirada sözde alim zatin önünden gecmis.. Adam öfkeyle namazini bozarak : -'Bre melun görmez misin ki namaza duruyorum, ne diye önümden gecersin? ' der Mecnun'un cevabiysa ilginctir : -'BEN LEYLANIN ASKIYLA SENiN NAMAZ KILDIGINI GORMEZKEN, SEN MEVLANIN ASKIYLA BENi NASIL GORDUN...?'...
  2. makine aşkı:)

makine aşkı:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Nursel'in aşkı

Nursel'in aşkı

show tv nin sevilen yarışma programında beğeni toplayan yarışmacı Nursel Ergin ünsüzlerle değilde ünlülerle takılıyor.... NURSEL, PERİNÇEK'E 'VARIM' DEDİ! 'VAR MISIN YOK MUSUN' YARIŞMASIYLA ADINI DUYURAN NURSEL ERGİN, DOĞU PERİNÇEK'İN İTÜ'DE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ OLAN OĞLU MEHMET PERİNÇEK'LE AŞK YAŞIYOR... NURSEL Ergin, yarışmadan sonra aşkta da kazandı. ‘Var mısın Yok musun’ yarışmasında...
  4. aşkı lâl...

aşkı lâl...

ateşe koşan kelebekler gibi koştum sana tüm şehir gördü beni, bir tek sen görmedin şiir kokan ellerimi tuttun bedenimdeki arzuyla seviştin törpüledin korkularımı gözlerimin kahvesinden içtin hatırlıyor musun? sevdiğin o kadın bendim Rabih dinlemiyorum artık, heyecanlarını anımsatıyor Ezginin Günlüğü, beni sevdiğin günleri Düş Sokağı, sevişmelerimizi benim için sen dinle, temizlensin...
  5. aşkı anlatabilirmisiniz ?????

aşkı anlatabilirmisiniz ?????

Bize sevmesini öğretmediler sevgili,bize hep sevgiyi saklamasını öğrettiler. Hep bekletmeyi.,. hep ertelemeyi... bu yüzden biz kiminle birlikteysek bir diğerini ama hep uzakta olanı özledik, hiç dinmedi doyumsuzluğumuz, biz hep uzaktakini sevdik sevgili...yanımızdakini değil, odamızın duvarının arkasındakini değil, birşeyler paylaştığımızı değil,uzaklardakini, ulaşamadığımız kadar...

Sayfayı Paylaş