gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

MSN Chat Monitor & Sniffer

Konu, 'Msn Plus-Discovery' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ağ üzerinden yapılan MSN Messanger konuşmalarını görmenizi sağlar.

MSN Chat Monitor & Sniffer konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BÜtÜn Chat Programlari..!!!

BÜtÜn Chat Programlari..!!!

bütün chat programları chat programları uluslararası çet cet programlari 1..MSN Messenger 7.5 İnernetteki, özellike bazı Türk sitelerindeki, taklit messenger değil. microsoft.com'dan... 2..MSN Messenger (Türkçe) 3..MSN Messenger (İngilizce) 4..Google Talk Google'in MSN Messenger'a rakip olacağı söylenen beta versiyon instant messengerı... 5..mIRC (Türkçe) 6..mIRC (İngilizce)...
  2. Çocuğumu Chat Başından Kaldıramıyorum

Çocuğumu Chat Başından Kaldıramıyorum

Kuşkusuz her çocuğun, gencin, bireyin "chat" yapma, bilgisayar oyunu oynama ve Internette gezinme nedeni birbirinden farklıdır.Anne babalar bu durumu değerlendirirken çocuğun farklılığını ve biricikliğini göz önünde bulundurmalıdırlar. Öte yandan, Internet, chat, bilgisayar oyunları hatta cep telefonları gibi teknoloji harikası araçlar ve hizmetleri çekici kılabilecek ortak...
  3. Chat nerede?

Chat nerede?

zaten kisa vaktim var Burda meleklerimi görmek stiyorum... chati bulamiyorum acil cevap lütfen..........
  4. chat bölümü yok mu ?

chat bölümü yok mu ?

çok kötü olmuş... insanlar herşeyi paylaşıyordu chatbox da . burada edindiğim arkadaşlar için chat programında konuşmak paylaşımda bulunmak hep beraber sevinmek , üzülmek , birbirimizi merak etmek bütün bunları bitirdiğiniz için bravo size.

Sayfayı Paylaş