gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Msn de büyük boyutlu nick yazma olayını biri bana anlatsın

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım Msn de böyle büyük fontla nick yazılıyor. Bunu nasıl yapabiliyoruz. Boyutlandırma tam olarak nasıl yapılıyor bunun bir proğramı mı var ki Yardımcı olursanız artık benimde msn min güzel büyük yazı fontu ve nick görüntüsü olcak hadi janlarım bekliyom.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Msn de büyük boyutlu nick yazma olayını biri bana anlatsın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu nickler msn de olay yapacak:)

bu nickler msn de olay yapacak:)

olay nickler yokum artık nickleri dostlara koyucu sözler imo nickler artık yokum nickleri HéRKés Kéndini AR†iS† saniOr.Ama ßiLmiOrLArqi Yöné†mén ßénim.isDéDiqimé RoL wéRiRim isDéDiqimé YoL.!.. ßumuyDu Hayat Déd!q|éry Hayat a$|ınDa q0sq0camaN ß!r rüya Uyan Art|q ß!tt! Rüya éLé$tiRmé ßéN!.. ßéYéndiYSén takD!R éD....! h0$una qiTmi0r muyum kaFana taq:Ma siKdiR éDD..! ' séninLé i$im...
  2. msn de renkli nick!

msn de renkli nick!

msn de nickinizi renkli yazmak istiyorsanız nickinizin önüne aşağıdaki kodları ekleyin .... ·#·$1 ·#·$2 ·#·$3 ·#·$4 .... numaralar renkleri belirler ... nickinizin her kelimesini ayrı renk yapmak istiyorsanız her kelimenin önüne ayrı numaralı kodları yapıştırın ... $0 - White ·$1 - Black ·$2 - Blue ·$3 - Green ·$4 - Red ·$5 - Maroon ·$6 - Purple ·$7 - Orange ·$8 - Yellow ·$9 -...
  3. Msn"de çevrimdışı yazmanın değişik bir yolu

Msn"de çevrimdışı yazmanın değişik bir yolu

1. adım: şimdi öncelikle http://www.msgplus.net/download.php sitesine gidip messenger plus 3 ü indiriyoruz.. 2..adım:Msn plus ı kurduktan sonra msn imizi kapatıp açalım..bunu yapmazsak >aşağıdaki resimdeki gibi plus ın kurulumu tamamlanmaz..kapatıp açtıktan >sonra plus ın yüklendiğini göreceğiz.. 3.adım:Evet plus ın yüklü olduğunu gördük..tıklayalım o zaman ve tercihler >diyelim....
  4. --->>Biri Bana Aşkı AnLAtsın !!!!

--->>Biri Bana Aşkı AnLAtsın !!!!

Bilmiyorum ben filmlerdeki aşkları. Daha doğrusu aşkı bilmiyorum ben. Hadi birisi anlatsın bana aşkı baştan. Nedir bu imkansız olan...... Aç kalmayı göze alabilmek midir, bir garibanın sofrasında aşk? Yoksa son model üstü açık bir arabanın, hava yastıklı koltuğunda mı gizlidir aşk? Onun gülüşünde bulmak mıdır gülümsemeni, hüznünü almak istemek midir onun? Acılarını almak istemek midir? Sen...
  5. Msn de Büyük boyutlu Nick yazma

Msn de Büyük boyutlu Nick yazma

Msn de Büyük boyutlu Nick yazma Merhaba arkadaşlar ben msnemde ki nickimi büyük yazmak istiyorum sizden de Msn de Büyük boyutlu Nick yazma konusunda bilgi istiyorum.

Sayfayı Paylaş