gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Msn de Büyük boyutlu Nick yazma

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Msn de Büyük boyutlu Nick yazma Merhaba arkadaşlar ben msnemde ki nickimi büyük yazmak istiyorum sizden de Msn de Büyük boyutlu Nick yazma konusunda bilgi istiyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Msn de Büyük boyutlu Nick yazma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. msn de renkli nick!

msn de renkli nick!

msn de nickinizi renkli yazmak istiyorsanız nickinizin önüne aşağıdaki kodları ekleyin .... ·#·$1 ·#·$2 ·#·$3 ·#·$4 .... numaralar renkleri belirler ... nickinizin her kelimesini ayrı renk yapmak istiyorsanız her kelimenin önüne ayrı numaralı kodları yapıştırın ... $0 - White ·$1 - Black ·$2 - Blue ·$3 - Green ·$4 - Red ·$5 - Maroon ·$6 - Purple ·$7 - Orange ·$8 - Yellow ·$9 -...
  2. msn de süslü nick yapma!

msn de süslü nick yapma!

nick yapma msn nick yapma süslü yazma süslü niçk yazma (¯`·._.·[ (Buraya msn Nick Yazin) ]·._.·´¯) ¨°o.O (Buraya msn Nick Yazin) O.o° ×÷·.·´¯`·)» (Buraya msn Nick Yazin) «(·´¯`·.·÷× · ··^v´¯`×) (Buraya msn Nick Yazin) (×´¯`v^·· · ,.-~*'¨¯¨'*·~-.¸-(_ (Buraya msn Nick Yazin) _)-,.-~*'¨¯¨'*·~-.¸ Oº°‘¨ (Buraya msn Nick Yazin) ¨‘°ºO - - --^[ (Buraya msn Nick Yazin) ]^-- - -...
  3. Msn"de çevrimdışı yazmanın değişik bir yolu

Msn"de çevrimdışı yazmanın değişik bir yolu

1. adım: şimdi öncelikle http://www.msgplus.net/download.php sitesine gidip messenger plus 3 ü indiriyoruz.. 2..adım:Msn plus ı kurduktan sonra msn imizi kapatıp açalım..bunu yapmazsak >aşağıdaki resimdeki gibi plus ın kurulumu tamamlanmaz..kapatıp açtıktan >sonra plus ın yüklendiğini göreceğiz.. 3.adım:Evet plus ın yüklü olduğunu gördük..tıklayalım o zaman ve tercihler >diyelim....
  4. küslük nickleri küsme nickleri msn de tabiki

küslük nickleri küsme nickleri msn de tabiki

küslük nickleri küsme nickleri küslükle ilgili sözler küslük sözleri mesajları Msn deki arkadaşlarımıza zaman zaman küstüğümüz yada onlara iletilerimizde birşeyler anlatmak istediğimiz olur, işte ayrılık ve küslük üzerine harikalar yaratan msn nickleri arkadaşlarım yÜrEğiMe bİr beDeN büYük gELen umutLarı üzErimDEn çıkARIp gidiyoRum SEnsizz Buraların tadı tuzu yoqhh düşünsene yedigim...
  5. Msn de büyük boyutlu nick yazma olayını biri bana anlatsın

Msn de büyük boyutlu nick yazma olayını biri bana anlatsın

Arkadaşlarım Msn de böyle büyük fontla nick yazılıyor. Bunu nasıl yapabiliyoruz. Boyutlandırma tam olarak nasıl yapılıyor bunun bir proğramı mı var ki Yardımcı olursanız artık benimde msn min güzel büyük yazı fontu ve nick görüntüsü olcak hadi janlarım bekliyom.

Sayfayı Paylaş