gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Msn de çevrim dışı görünenleri anlayabilme nasıl yapılıyor

Konu, 'Teknik Destek' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Msn de çevrim dışı görünenleri anlayabilme mutlaka aşağıda verilen ekin kurulu olması lazımdır..

arkadaslar bu yontem cevrımdısı msn gırenlerı gosterır ..
    plus live in belirlediğiniz kişi veya kişilerin yaptığı eylemlerden sizi haberdar etmek için olay bildirimleri hizmeti var.

plus/özellikler/özelleştir/olay uyarıları gelen sayfaya ekle diyoruz istediğimiz kişi yada kişileri seçip ileri diyoruz. gelen sayfada kullanıcı oturum açtı yı seçip devam ediyoruz ses ile bilgilendirmenin altındaki bu olay meydana geldiğinde bir ses çal kutucuğunu seçiyoruz. ve gözat (....) dan desteklenen uzantılara göre bi ses seçiyoruz ve ileri diyoruz bu uyarı asla zamanaşımına uğramazı işaretliyoruz uygula sonra tamam oturumu kapaltıp tekrar açıyoruz. bundan sonra kullanıcı ister çevrimdışı ister çevrimiçi oturum açsın belirlediğiniz ses çalacaktır. ses çaldığı halde oturum açma bilgisi gelmediyse çevrımdışı girmiştir.

NOT: yalnız kendi pc de ikinci bir oturum açıp denerseniz göstermiyor

Download

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Konu başlığı ve içeriği güncellenmiştir.

Msn de çevrim dışı görünenleri anlayabilme nasıl yapılıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Msn Simgeleri nasıl mı yapılıyor?

Msn Simgeleri nasıl mı yapılıyor?

msn simgeleri ekle Msn Simgeleri nasıl mı yapılıyor? buyrun o zaman!
  2. Msn de çevrim dışı görünenleri anlayabilme

Msn de çevrim dışı görünenleri anlayabilme

çevrimdışı görünenleri görme msn çevrimdışı bulma msn de görünenleri görme bulma gör 1 Msn de çevrim dışı görünenleri anlayabilme mutlaka aşağıda verilen ekin kurulu olması lazımdır.. arkadaslar bu yontem cevrımdısı msn gırenlerı gosterır .. plus live in belirlediğiniz kişi veya kişilerin yaptığı eylemlerden sizi haberdar etmek için olay bildirimleri hizmeti var....
  3. Çevrim Dışı Oturum Açanları Anlamanın Yolu

Çevrim Dışı Oturum Açanları Anlamanın Yolu

face çevrimdışı face çevrimdışı olma facebooku açma Çevrim Dışı Oturum Açanları Anlamanın Yolu plus live in belirlediğiniz kişi veya kişilerin yaptığı eylemlerden sizi haberdar etmek için olay bildirimleri hizmeti var. plus/tercihler/özelleştir/olay bildirimleri gelen sayfaya ekle dioruz istediğimiz kişi yada kişileri seçip ileri dioruz. gelen sayfada oturum açtı yı seçip devam ediyoruz ses...
  4. msn ifadeleri böyle yapılıyor

msn ifadeleri böyle yapılıyor

Arkadaşlar hiç düşündünüz mü acaba bu sarı kafaların vücutları nereye gidiyor. Ya da nerdeler kim kesti,yedi...vs. Ben çok merak ettim derinlemesine bir araştırma sonucu nasıl olduğunu öğrendim sizde merak ettiyseniz AŞAĞI BAKIN - - - - - - - - - - - - -
  5. Win8 'de msn camı nasıl açılır ?

Win8 'de msn camı nasıl açılır ?

Win8 kullanıyorum ve msnde cam açamıyorum, nasıl açacağım yardım eder misiniz, daha alışamadım :S

Sayfayı Paylaş