gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Msn"de çevrimdışı yazmanın değişik bir yolu

Konu, 'Chat & Messenger' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. adım: şimdi öncelikle http://www.msgplus.net/download.php sitesine gidip messenger plus 3 ü indiriyoruz.. 2..adım:Msn plus ı kurduktan sonra msn imizi kapatıp açalım..bunu yapmazsak >aşağıdaki resimdeki gibi plus ın kurulumu tamamlanmaz..kapatıp açtıktan
    >sonra plus ın yüklendiğini göreceğiz..
    3.adım:Evet plus ın yüklü olduğunu gördük..tıklayalım o zaman ve tercihler >diyelim.
    4.adım:tercihler dediğimizde açılan anapencereden "eklentiler" diyelim
    bakalım..Gördüğümüz gibi eklentiler kısmı boş..ama eklenti sitesine gidebileceğimiz adresin linki aşağıdadır..
    Linke tıklayıp..eklenti sitesine gidelim ve StuffPlug-NG 2.2.229b download edelim...

http://www.stuffplug.com/?act=file&id=16

6. adımda eklentiler boş tu...şimdi ise eklenti sütununda
    stuff-ng eklentisinin yüklenmiş olduğunu görecek..hemen stuff-ng
    eklentisinin üstüne tek sol tık yapıp altındaki yapılandır ikonuna
    basalım.

Mavi ekran açıldı oradan Conversations a tıklayalım..
    orada ALLOW TALKİNG TO BLOCKED CONTACTS işaretleyip ok deyip msn yi açıp kapatalım...
    NOT : ( ek bilgi : Show message when contact closes conversation u
    işaretlersen kişi sizin pencerenizi kapatınca size haber gelir kişi konuşmadan ayrıldı diye,
    yani sizin penceresini kapattınıda bu arada öğrenmiş olursunuz.....

7. adımda. bi kişiyi engelleyin ve anlık ileti gönderin ona fakat o sizi çevrimdışı görecek..

Msn"de çevrimdışı yazmanın değişik bir yolu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. DeĞİŞİk Resİmlere Yazi Yazma

DeĞİŞİk Resİmlere Yazi Yazma

manzaraya yazı yazma resme yazı yazma resimlere avatar resmine manzara üzerine isim http://www.foontje.nl/avatarmaker.php
  2. Msn Plus İle Değişik Yazılar Yazmaya Ne Dersinn..???

Msn Plus İle Değişik Yazılar Yazmaya Ne Dersinn..???

msn de değişik yazı yazma msn değişik yazı yazma yazılar yazılar Msn Plus İle Değişik Yazılar Yazmaya Ne Dersinn..??? Önce Msn'i açıyorsunuz.Sonra yukaRıdan ''Plus'''a tıklıyorsunuz.Oradan Tercihler'e tıklıyorsunuz.gelen kutucukta üst tarafta konusmalar'a sonrada kenardan hazır metinler yazısına tıklıyorsunuz.iki şık çıkıyor karsınıza alttakine basıyorsunuz...
  3. Msn de büyük boyutlu nick yazma olayını biri bana anlatsın

Msn de büyük boyutlu nick yazma olayını biri bana anlatsın

Arkadaşlarım Msn de böyle büyük fontla nick yazılıyor. Bunu nasıl yapabiliyoruz. Boyutlandırma tam olarak nasıl yapılıyor bunun bir proğramı mı var ki Yardımcı olursanız artık benimde msn min güzel büyük yazı fontu ve nick görüntüsü olcak hadi janlarım bekliyom.
  4. Msn de Büyük boyutlu Nick yazma

Msn de Büyük boyutlu Nick yazma

Msn de Büyük boyutlu Nick yazma Merhaba arkadaşlar ben msnemde ki nickimi büyük yazmak istiyorum sizden de Msn de Büyük boyutlu Nick yazma konusunda bilgi istiyorum.
  5. Değişik harflerle İsim yazma

Değişik harflerle İsim yazma

Aşağıda bulunan değişik harflerlerle istediğiniz isimleri msn nizde yada kişisel ileti kullandığnız tüm iletişim proğramlarında kullanabilirsiniz. Misal sizlere bir tane örnek vereyim meleklerim. Hemen aşağıda sizler için aşağıdaki harflerden dilediğimi seçerek Melekler Mekanı Yazdım :) ΜĔĻęЌĿ€® мêķλňI Λ ∆ ∂ Ǻ ǻ Ǽ ǽ Δ А λ Д д Δ Λ а α ά Ά Α Ā ā Ă ă Ą ą Ặ Ẫ ẫ Ắ ắ Ằ ằ ẳ Ẵ ẵ Ä ª ä Å Ä À Á Â å...

Sayfayı Paylaş