gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Msn de Donma Sorunu ve çözümü burada

Konu, 'Teknik Destek' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Msn de Donma Msn de Donma Problemi

Msn de çoklu titreşim nasıl gönderilir dedikten sonra, şimdi de sizlere msn de donma problemi hakkında bilgiler aktarıyor ve msn de donma sorunu için çözüm önerileri de paylaşıyoruz melek'ler.

1. İnternet explorer ı açın

2. Araçlar kısmına gelin

3. Bundan sonra şu yolu takip edin internet seçenekleri/bağlantılar/yerel ağ ayarları

4. O kısımda ayarları otomatik algıla seçeneğinin yanındaki tiki kaldırın. Tamam deyip çıkın.

Msn de Donma Sorunu ve çözümü burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Semptom, sorun ve çözüm

Semptom, sorun ve çözüm

Semptom, sorun ve çözüm Bara gittiniz bir bira söylediniz, ardından bir bira daha ve ardından bir bira daha... Peki sonra sizi ne gibi semptomlar bekliyor? Semptom: Soğuk ve ıslak ayaklar. Sorun: Bardak yanlış bir açıda tutuluyor. Çözüm: Bardağı çevirin. Böylece bardağın ağız kısmı tavana bakar. Semptom: Sıcak ve ıslak ayaklar. Sorun: Yanlış mesane denetimi. Çözüm: En yakın köpeğin yanında...
  2. 13 Sorun Ve 13 Çözüm

13 Sorun Ve 13 Çözüm

Saçlarımız bizim için çok değerlidir.Bunun için onlara nerdeyse gözümüz gibi bakarız kırılmasın,yıpranmasın isteriz ama her ne yapsakta o sorunlarla karşı karşıya mutlaka geliriz bu sorunları ve çözümleri merak edenler için Saçlarınız kırılıyor mu, hiç parlamıyor mu, şekle mi girmiyor, yoksa kepeklendi mi? İşte belli başlı 13 saç problemine 13 pratik çözüm önerisi. Saçlarım çok uzun, hiç...
  3. Bilgisayarın Birden Kapanması Sorunu ve çözümü burada!

Bilgisayarın Birden Kapanması Sorunu ve çözümü burada!

Bilgisayarın Birden Kapanması Sorunu Bilgisayar Aniden Kapanıyor Çözüm http://www.meleklermekani.com/teknik-destek/226259-outlook-kaydol-yeni-outlook-kayit-almak-icin-bilgiler.html dedik ve teknik destek konularımıza bir yenisini daha eklemek için, bu yazımızda da bilgisayar aniden kapandı sorunu yaşıyorum diyen tüm arkadaşlarımız için, bilgisayar birden kapandı sorunu ve çözümü için...
  4. MSN'de Arkadaşlarınız Çevrimdışı Görünüyorsa Sorun Çözümü Burada

MSN'de Arkadaşlarınız Çevrimdışı Görünüyorsa Sorun Çözümü Burada

Msn'de Herkes Çevrimdışı Görünüyor Yardım Msn'de Herkes Offline Görünüyor Sevgili melekler, Msn'de Herkes Çevrimdışı Görünüyor Yardım istiyorsanız bu sayfamızdan sizlere vereceğimiz bilgileri dikkatlice okuyun ve uygulayın. Bir önce ki konumuzda da Webcam gizleme konusunda ipuçları verdiğimizi de hatırlatıyor ve Msn'de Herkes Offline Görünüyor sorununun sebebine ve çözümüne geçiyoruz......
  5. MSN 'de Davet Bir Türlü Gelmiyorsa Çözümü Burada !

MSN 'de Davet Bir Türlü Gelmiyorsa Çözümü Burada !

Msn De Eklenilen Kişilere Davet Gitmiyor Msn'de Davet Gelmiyor Yardım Sevgili melekler, msninizi verdiğiniz arkadaşlarınız bazen sizi ekleyip davet gönderirler ancak bu daveti bir türlü alamaz sinir olursunuz. Ama durun, bunun da bir çözümü var. Msn'de Davet Gelmiyor Yardım diyen meleklerimiz ve tüm misafirlerimiz için Msn De Eklenilen Kişilere Davet Gitmiyor konusunda işte bilgiler. Bir...

Sayfayı Paylaş