gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

msn de durumunuzu meşgul yapmanızın, bilmediğimiz yönleri

Konu, 'Chat & Messenger' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

facede meşgul facebook ta meşgul görünme facebook görünme facebookta nasıl olunur MEŞGUL DURUMUNUN BİLMEDİĞİMİZ YÖNLERİ Çevrimiçi, Meşgul, Hemen Dönecek, Dışarıda, Telefonda, Öğle Yemeğinde, Çevrimdışı Göster.. Bunlar bildiğiniz gibi MSN Messenger'ın durum çeşitleri. Peki içlerinde en çok özelliğe sahip ve kullanışlı olan, Meşgul durumunun özelliklerini biliyor muydunuz?
    Durumunuz meşgul ise;
    - Listenizdeki kişiler sizi meşgul olarak görür ve mesaj atmak istemez.
    - Sınırsız titreşim gönderme olanağı
    - Listenizde çevrimiçi olan kişilerin sağ alt köşeden balon bildirimleri ve bildirim sesi çıkmaz.
    - Kişilerin attığı mesaj, balon mesaj olarak çıkmaz. Mesajlar sessiz olarak görev çubuğunda belirir.
    - E-posta geldiğinde herhangi bir uyarı ve ses almazsınız.
    - Hiçbir ses efekti duymazsınız.

** bunu yazdım ama ben hep meşgul görünürüm:D

msn de durumunuzu meşgul yapmanızın, bilmediğimiz yönleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. msn de süslü nick yapma!

msn de süslü nick yapma!

nick yapma msn nick yapma süslü yazma süslü niçk yazma (¯`·._.·[ (Buraya msn Nick Yazin) ]·._.·´¯) ¨°o.O (Buraya msn Nick Yazin) O.o° ×÷·.·´¯`·)» (Buraya msn Nick Yazin) «(·´¯`·.·÷× · ··^v´¯`×) (Buraya msn Nick Yazin) (×´¯`v^·· · ,.-~*'¨¯¨'*·~-.¸-(_ (Buraya msn Nick Yazin) _)-,.-~*'¨¯¨'*·~-.¸ Oº°‘¨ (Buraya msn Nick Yazin) ¨‘°ºO - - --^[ (Buraya msn Nick Yazin) ]^-- - -...
  2. MSN Plus! Live Rehberi ve bilmedikleriniz

MSN Plus! Live Rehberi ve bilmedikleriniz

Eyvah Patron Geldi, MSN’i Saklayın Windows Live Messenger’i iki tuşa basarak saklayıp istediginiz zaman açabilirsiniz. Üstelik mesajlaşma pencereleriniz kaybolmadan. Messenger Plus Live butonuna basın ve çıkan menüden de Preferences seçeneğine tıklayın. Önce Messenger sekmesine daha sonra da Messenger Lock butonuna tıklayın. Onay kutularını etkinleştirip OK butonuna basın. Artık...
  3. msn de kız ısteme

msn de kız ısteme

Talipp: Slm... KızEvy: Slm... Hoş geldiniz. Talipp: MSN adresinizi oğlumdan aldım. KızEvy: Evet . Kızım söyledi. Bekliyorduk zaten Talipp: Sizin evde başka PC var mı? Hanımları da görüşmeye davet etsek KızEvy: Tabii ki. Bizim hanım online zaten. Kız da internet cafe de. Talipp: Ok... Kaynana34 konuşmaya katıldı Oğlananası konuşmaya katıldı Talipp: Hanımlar da geldi. Ben bizim oğlanı...
  4. Msn Durumları Ve Anlamları :d

Msn Durumları Ve Anlamları :d

Yazılan Durum: Çevrimiçi... Anlamı: Aylak aylak oturuyorum, laf atan olursa sabaha kadar geyik muhabbeti yaparım... Hatta dur ben sana bulaşayım... ... Yazılan Durum: Meşgul... Anlamı: Yaptığım bir şey yok da; şu anda çevrimiçi olanlarla konuşmak istemiyorum... Önemli biri gelirse ben ona yazarım... ... Yazılan Durum: Hemen dönecek... Anlamı: Aslında buradayım ama yazmasını istemediğim biri...
  5. msn 'deyken deprem olursa

msn 'deyken deprem olursa

msn deyken deprem olursa(Allah korusun) neler yaşanırmış neler:deli: evet - halaa sallanıyoruz * evet - oha halaa sallanıyoruz Aşağıdaki ileti tüm alıcılara teslim edilemedi oha hala sallanıyoruz - sallandık * evet bu kafadan bi 4.7 vardır - oha yok o kadar taş çatlasın 3.7 * yok yok iyi salladı 6.3 bu - sende iyi salladın bak şimdi +Sallanıyoruz.. -Haa +Deprem oluyor nan.....

Sayfayı Paylaş