gebe
  1. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

Msn De Kimsin Diyenlere Cevap :D:D

Konu, 'msn nickleri' kısmında UzakMavi tarafından paylaşıldı.

kimsin cevap kimsin e cevap Msn De Kimsin Diyenlere Cevap Diyemi Sordu? iSte Cevabı iNdiriyosunuz aCıyosunuz KopyaLa Yapıstır Yapıosunuz karSiDaki aLıyo Cevabı :D
    Ben köşedeki bakkalın çırağının annesinin kocasının parmağındaki yüzüğü yapan kişinin amcasının dayısının kızının sevgilisinin babasının yengesinin oğlunun oğlunun oyuncağini yapan kişinin annesinin dayısıyım.Diyen adamım.Desem inanmayacaksın:D:D:D

Son düzenleme: 14 Temmuz 2008
  2. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Msn De Kimsin Diyenlere Cevap :D:D
    valla süpermiş emeğine sağlık

3. Monera

Monera Forum Okuru

emeğine sağlık ama genelde başkaları bni eklio:D

4. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

onlarında sen kimsin dedikleri oludur yha :D

Msn De Kimsin Diyenlere Cevap :D:D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hızlı mause kullanırım diyenlere :D

Hızlı mause kullanırım diyenlere :D

avoider (sort of like an advanced cursor thief) - game Fareyi kaptırmayın da görelim...
  2. Su icsem Yariyor Diyenlere .... :D

Su icsem Yariyor Diyenlere .... :D

Ahhh aaaaah sizde su bir bardak sudan kilo alanlardanmisiniz Meleklerim :D:D tabi cok üzücü bir durum :) Yani bircok bayanimiz bu gerecekli ile yillarca bizi ayakta uyuttu hahaha hahaha AMAAAA artik kacisiniz yoooook Meleklerimmm :hhh: :hhh: :hhh: :hhh: bakin 1 bardak sudan kilo alanlar icin ne icat edilmis :D:D:D . . . . . . . . . . :laugh::laugh::laugh::laugh: nasil ama ? :D:D
  3. Kanal D "Bana Artık Hicran De" Dizisi Aslı Enver Kimdir?

Kanal D "Bana Artık Hicran De" Dizisi Aslı Enver Kimdir?

aslı enver kimdir, bana artık hicran de dizisi, bana artık hicrande aslı enver Sevgili melekler, yeni sezonda yepyeni bir dizi ile ekranlara gelmeye hazırlanan Aslı Enver, yeni dizisinde acılı bir anneyi canlandıracak. Kanal D'nin "Bana Artık Hicran De" adlı yapımında rol alacak olan Enver'in hayatı hakkında bilgiler veriyoruz sizlere... Aslı Enver, 10 Mayıs 1984 tarihinde...
  4. Kanal D "Bana Artık Hicran De" Dizisi Buğra Gülsoy Kimdir?

Kanal D "Bana Artık Hicran De" Dizisi Buğra Gülsoy Kimdir?

bana artık hicran de buğra gülsoy, buğra gülsoy hayatı, kanal d bana artık hicran de Sevgili melekler, Kanal D'nin yepyeni dizilerinden biri olan Bana Artık Hicran De yeni sezonda izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Bir kadının hayatta kalma mücadelesinin anlatıldığı dizide rol alan oyunculardan biri Buğra Gülsoy. Bu sayfamızda Gülsoy'un hayatı hakkında bilgiler veriyoruz sizlere......
  5. Kanal D "Bana Artık Hicran De" Dizisi Alican Yücesoy Kimdir?

Kanal D "Bana Artık Hicran De" Dizisi Alican Yücesoy Kimdir?

kanal d bana artık hicran de, alican yücesoy hayatı, bana artık hicran de alican yücesoy Sevgili melekler, başarılı oyuncu Alican Yücesoy, yeni sezonda yepyeni bir dizile ekranlara geliyor. Kanal D'nin "Bana Artık Hicran De" dizisnde rol alacak olan Yücesoy'un hayatı hakkında sizleri kısaca bilgilendiriyoruz... Alican Yücesoy, 22 Ekim 1982 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. İlk,...

Sayfayı Paylaş