gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

MSN de sesli konuşmalarınızı kaydedebilirsiniz...

Konu, 'Chat & Messenger' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

MSN Sesli görüşmelerinizi artık kayıt edebilirsiniz. İNDİRİN

MSN de sesli konuşmalarınızı kaydedebilirsiniz... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seslİ KonuŞmalarda Sesİnİzİ DeĞİŞtİrİn

Seslİ KonuŞmalarda Sesİnİzİ DeĞİŞtİrİn

SESLİ KONUŞMALARDA SESİNİZİ DEĞİŞTİRİN - Yazılımı kurun. - Masaüstüne yerleşen ikonu tıklayarak çalıştırın. - "On/Off" butonuna basarak ses değişimini başlatın. - Mikrofondan konuşmaya başlayın. http://www.msnforever.com/haber_oku.asp?haber=874
  2. MSN de Yazdığınız Yazıları Sesli Gönderme

MSN de Yazdığınız Yazıları Sesli Gönderme

Açıklama : Mesajlarinizi sesli olarak duyabilmek ve karsinizdakinin sesli olarak duyabilmesi icin gereklı olan Dosyadır komut: /xspeakit bosluk mesajiniz Plug windows ( Xp) un kendi metin okuma programini kullaniyor ve aninda ses olarak duymanizi sagliyor Programı Kullanabilmek için Plugi indirin kurun ayn zamanda karşınızdakı kışının de bu programı yuklemesı gereklıdır aksi takdırde program...
  3. msn konuşmalarını saklamak

msn konuşmalarını saklamak

msn konuşmaları nereye kaydeder msn konuşmalarını bulma yazıları nereye kaydeder konuşmaları kaydedilir geçmiş konuşmalarını bulma Arkadaslar eminim isinize yarayacaktir; Msn 'in üst kısmında sırasıyla;araçlar- seçenekler-iletiler kısmına girin altta konuşmalarımı buraya kaydet yazısını göreceksiniz.Orada nereye kaydettiği yazar.İsterseniz değiştirebilirsiniz de... konusmalarin kayit...
  4. Msn de görüntülü konuşmada yüzünüzü ve sesinizi değiştirebilirsiniz

Msn de görüntülü konuşmada yüzünüzü ve sesinizi değiştirebilirsiniz

Bu program ile msnde görüntülü sohbet ederken yüzünüzü ve sesinizi değiştirebilirsiniz.Kısıtlı kullanımda sadece bir görsel bulunmaktadır. İndirmek İçin Tıklayınız...
  5. msn konuşmalarını bulma

msn konuşmalarını bulma

Ya arkadaşlarım ben msn konuşmalarını bulmak istiyorum. Bu arada yeni skype konuşmalarını da bulamıyorum nasıl buluyorum geçmiş zamanda yaptığım konuşmaları. Bi arkadaşıma telefoununu vermesini istemiştim vermiş ama bulamıyorum e arayamıyorumda bu eski arkadaşımı bana yardım edin nolur.

Sayfayı Paylaş