gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

msn de toplu anlık ileti ve toplu mail nasıl gönderilir?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

msn de toplu anlık ileti ve toplu mail nasıl gönderilir? Arkadaşlar ben msn konusunda biraz daha acemiyim ve sizden bir konuda yardım istemek istiyorum acvaba msn de toplu anlık ileti ve toplu mail nasıl gönderilir?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

msn de toplu anlık ileti ve toplu mail nasıl gönderilir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Msnde toplu mail ve toplu anlık ileti

Msnde toplu mail ve toplu anlık ileti

msn de toplu konuşma nasıl yapılır msn de toplu anlık ileti msn toplu mail Merhaba Melek'ler ve siz sevgili misafirler, bu sayfamızda msn de toplu anlık ileti gönderme ve toplu mail gönderme konusunda bilgiler sunuyor ve sorularınızın yanıtını cevaplıyoruz :) Herkese anlık iletiyi,herkesi bir pencereye içine davet ederek sonrada iletiyi yazarak yapabilirsiniz. Listenizdeki kişilere...
  2. Avea Toplu Mesaj Nasıl Gönderilir öğrenelim mi? :)

Avea Toplu Mesaj Nasıl Gönderilir öğrenelim mi? :)

Avea Toplu Mesaj Gönderimi Avea Toplu SMS Nasıl Gönderilir Daha önce Avea tarife değişikliği nasıl yapılır diye siz Avea kullanıcıları ile bilgiler paylaşmıştık. Şimdi de Avea toplu msj nasıl gönderilir diyen tüm arkadaşlarımız için Avea toplu sms nasıl gönderilir bilgiler paylaşıyoruz arkadaşlar. Toplu SMS Hangi durumlarda kullanılır? Kandil, bayram, yılbaşı ve diğer özel gün...
  3. Facebook'ta Toplu Arkadaş Silme İşlemi Nasıl Yapılıyor ?

Facebook'ta Toplu Arkadaş Silme İşlemi Nasıl Yapılıyor ?

Facebookta Toplu Arkadaş Silme Facebook Arkadaş Silme Nasıl Yapılır Toplu Sevgili melekler, facebook için resimli doğum günü mesajları konumuzu daha önce sizlerle paylaşmış, birbirinden güzel resimli mesajlar atmıştık sizlere. Bu sayfamızda da bir başka facebook bilgisi konusunda yardımcı oluyor ve Facebook Arkadaş Silme Nasıl Yapılır Toplu diye merak eden meleklerimize ve sayın...
  4. MSN Üzerinden Dosya Nasıl Gönderilir ?

MSN Üzerinden Dosya Nasıl Gönderilir ?

Msn De Dosya Gönderme Msn'de Dosya Gönderme Anlatımı Msn kullanıcısı meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz msnden arkadaşınıza bir fotoğraf ya da metin mi yollamak istiyorsunuz ? Eğer msn acemisiyseniz dert etmeyin. Bu sayfamızda sizlere Msn De Dosya Gönderme hakkında tüm bilgileri vereceğiz... Ana Messenger penceresinden dosya aktarmak için: - Eylemler menüsünde, Başka gönder'in...
  5. Turkcellden Toplu Sms Nasıl Gönderilir ?

Turkcellden Toplu Sms Nasıl Gönderilir ?

Turkcell hattı kullanıyorum ve toplu sms yollamak istiyorum ama acemiyim nasıl yapabilirim, teşekkür ediyorum arkadaşlar.

Sayfayı Paylaş