gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

MSN de Yazdığınız Yazıları Sesli Gönderme

Konu, 'Chat & Messenger' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Açıklama : Mesajlarinizi sesli olarak duyabilmek ve karsinizdakinin sesli olarak duyabilmesi icin gereklı olan Dosyadır komut: /xspeakit bosluk mesajiniz Plug windows ( Xp) un kendi metin okuma programini kullaniyor ve aninda ses olarak duymanizi sagliyor Programı Kullanabilmek için Plugi indirin kurun ayn zamanda karşınızdakı kışının de bu programı yuklemesı gereklıdır aksi takdırde program çalışmayacakdır Programın 3 tane kotu yonu var

1. Kasinizdaki kisidede MSN plus ve bu plug yuklu olmali, aksi takdırde çalışmaz

2. Sadece ingilizce olmasi, yanı kelımelerın soylenış biçimi biraz garip

3. Karsinizdaki kisi isi abartip herseyi sesli olarak gondermeye kalkmasi Kurarken Lütfen Messengerınızı Kapatın Yükledıkten Sonra Acın

Eklenmiş Dosya [​IMG] sesli_iletim.rar (20.0 KB (Kilobyte), 31 kez indirilmiştir)

MSN de Yazdığınız Yazıları Sesli Gönderme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Duygusal Msn Yazıları

Duygusal Msn Yazıları

duygusal duvar yazıları duygusal msn yazıları duvar duygulu duygulu yazılar seni izlerken yüzüm güler senin bakisin beni deli divane eder hep yanimda ol bu bana yeter.. benim sana olan askima ne güzel derim.. senin bana olan askina sadece HA ------ LENN derim. . koLay değiL roL yapsamda bazen beni hiçbişey güLdürmüyor..sorun değiL çünkü artık zaten beni hiçbi dert öLdürmüyor!!! CANIMA...
  2. MSN de sesli konuşmalarınızı kaydedebilirsiniz...

MSN de sesli konuşmalarınızı kaydedebilirsiniz...

MSN Sesli görüşmelerinizi artık kayıt edebilirsiniz. İNDİRİN
  3. En Güzel Msn Yazıları

En Güzel Msn Yazıları

mesene yazıları en güzel msn yazıları guzel msn yazilari güzel yazilari guzel [̲̅S̲̅][̲̅E̲̅][̲̅N̲̅][̲̅İ̲̅] [̲̅S̲̅][̲̅E̲̅][̲̅V̲̅][̲̅İ̲̅][̲̅Y̲̅][̲̅O̲̅][̲̅R̲̅][̲̅U̲̅][̲̅M̲̅] ஐ ¤¤¤◦·._.•◦◦◦◦◦◦◦◦[♥]◦◦◦ ( Msn Nick) ◦◦◦[♥]◦◦◦◦◦◦◦◦·._.•◦¤¤¤ஐۣۜ ஐ.-~·*'˜¨¯`·¸♥¸·`¯¨˜'*·~-.ஐ Msn Nick ஐ.-~·*'˜¨¯`·¸♥¸·`¯¨˜'*·~-.ஐ (¯`·._.••._.•ппппп»»» Msn Nick«««ппппп•._.••._.·´¯) ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•(( Msn Nick))...
  4. Lanetli msn yazıları

Lanetli msn yazıları

İçimdeqi ASİ kısh isyanlrda Mazo$ist duyquları kaßarmı$tır yine ßaksana néfRét kusuOr géc€yé Lanét EdiOR hér Doqan güNe Lanetli msn yazıları ßiR UstuRa ALıoRum Titréyén €LLéRimé,SürüyoRum Dü$ünméDén ßiLéKLéRimé AkıtıyoRum DamLaLaRımı YeRe KanLaRımLa AfféT YazıyoruM Sévdiqimé. Gün gelir sığmaz olur kalbin göğsüne, Taşıyamaz olur bedenini, artık yorulur… Duyguların ağır gelir;...
  5. Msn de Çoklu Titreşim Gönderme nasıl oluyor buyrun öğrenelim

Msn de Çoklu Titreşim Gönderme nasıl oluyor buyrun öğrenelim

Msn de Çoklu Titreşim Gönder Msn de Çoklu Titreşim Nasıl Gönderilir Daha önce sizlere http://www.meleklermekani.com/teknik-destek/226956-msn-de-birinin-sizi-engelledigini-nasil-anlarsiniz-haydi-gelin-ogrenelim.html demiştik. Şimdi de msn de çoklu titreşim nasıl gönderilir diyen tüm üyelerimiz ve bizi ziyaret eden misafirlerimiz için, msn de çoklu titreşim gönderme hakkında bilgiler...

Sayfayı Paylaş