gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Msn den yol tarif etme...

Konu, 'Komik Resimler' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Msn den yol tarif etme...
    :):):)mantıklıca:):):):)

paylasım için saol canım

3. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

birsey degil canim, seve seve yaptim

4. DAMLA

DAMLA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

süpper gerçekten...

Msn den yol tarif etme... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. msn den kız isteme

msn den kız isteme

Talipp: Slm... KızEvy: Slm... Hoş geldiniz. Talipp: MSN adresinizi oğlumdan aldım. KızEvy: Evet . Kızım söyledi. Bekliyorduk zaten Talipp: Sizin evde başka PC var mı? Hanımları da görüşmeye davet etsek KızEvy: Tabii ki. Bizim hanım online zaten. Kız da internet cafe de. Talipp: Ok... Kaynana34 konuşmaya katıldı Oğlananası konuşmaya katıldı Talipp: Hanımlar da geldi. Ben bizim...
  2. Bebeğinizi mutlu etmenin yolları

Bebeğinizi mutlu etmenin yolları

Miniği mutlu etmek çok zor değil! İlginizi ona yönlendirmeniz yeterli ve... Oyunu ihmal etmeyin! Bebeğinizle birlikte oyun oynamak onun için en büyük mutluluktur. Onunla içinizden geldiği gibi oyun oynayabilirsiniz. Bu hem sizi hem de onu son derece mutlu eder. Oyuncağın rengine dikkat! • Bebeğinizle birlikte oyun oynamak onun için en büyük mutluluktur. Onunla içinizden geldiği gibi oyun...
  3. erkekleri aşık  etmenin yolları..

erkekleri aşık etmenin yolları..

bir erkeği kendine aşık etmenin yolları erkekleri aşık etmenin yolları bir erkeği elde birini kendine bi :tasu:yastık savaşıHAHAHAH
  4. Sinirimizi kontrol etmenin yolları:

Sinirimizi kontrol etmenin yolları:

Sinirlenmek, fiziki ve sözlü saldırı ile düşmanlık arasındaki köprüdür, dolayısıyla saldırı ve düşmanlığı azaltmak için sinirlenmeyi azaltmak kaçınılmazdır. Saldırgan eylemlerimizi ve bunun yanı sıra oluşan düşmanlıkları azaltmak istiyorsak sinirimizi kontrol etmeği öğrenmek zorundayız. Sinirimizi kontrol etmenin yolları: 1- Başka bir açıklama peşinde olun. Birisi bizi eleştirdiği zaman veya...
  5. erkekleri sinir etme yolları

erkekleri sinir etme yolları

İlk defa bir konu açarken bu kadar çok mutlu oldum hahaha, şeytana uydum :eferin: ve size erkekleri SİNİR ETME :D yollarını sunmaya karar verdim...:çapkın: 1. Ilk önce askinizi ilan edin; onu da kendinize asik edin; sonra bir yanlislik oldugunu söyleyip geri çekilin. 2. Ilk önce, "ömrümün sonuna dek seninim" deyip kendinize baglayin. Daha sonra "Ask, sürdügü müddetçe...

Sayfayı Paylaş