gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Msn Durumları Ve Anlamları :d

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Yazılan Durum: Çevrimiçi... Anlamı: Aylak aylak oturuyorum, laf atan olursa sabaha kadar geyik muhabbeti yaparım... Hatta dur ben sana bulaşayım... ...
    Yazılan Durum: Meşgul...
    Anlamı: Yaptığım bir şey yok da; şu anda çevrimiçi olanlarla konuşmak istemiyorum... Önemli biri gelirse ben ona yazarım...
    ...
    Yazılan Durum: Hemen dönecek...
    Anlamı: Aslında buradayım ama yazmasını istemediğim biri var... O yazarsa diye burda değil süsü veriyorum...
    ...
    Yazılan Durum: Dışarda...
    Anlamı: “Ders çalışıyorum” diyeceğim yalan olacak... Aslında çalışmam da lazım... Sen yaz da cevap verip vermeyeceğime bakarız...
    ...
    Yazılan Durum: Telefonda...
    Anlamı: Yukarıdaki durumların hepsini kullandım, bunu hiç kullanmadım... Sırf ilginçlik olsun diye yazdım yani...
    ...
    Yazılan Durum: Öğle yemeğinde...
    Anlamı: Aslında uykuya geçiyorum ama önemli birinden haber bekliyorum... Kapalı görüp yazmaktan vazgeçmesin diye...
    ...
    Yazılan Durum: Çevrim dışı...
    Anlamı: Her gün 1 saat bilgisayarda kalmama izin veriyorlar... Kpattım... Babam ikide bir gelip kontrol ediyor...

Msn Durumları Ve Anlamları :d konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. msn için arapça nickler ve anlamları

msn için arapça nickler ve anlamları

BESMELEYLE BAŞLAYALIMİNŞA'ALLAH بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم İÇİNİZDEN KİM BENİM KIRK HADİSİMİ ÖĞRENİR VE TAŞIR İSE( YAŞAMINDA UYGULAR İSE) KIYAMET GÜNÜ SALİH KİŞİLER İLE HAŞROLUNACAKTIR. 40 HADİS 1 اَلدِّينُ النَّصِيحَةُ قُلْنَا: لِمَنْ )يَا رَسُولَ اللَّهِ ؟( قَالَ: لِلَّهِ وَلِكِتَابِهِ وَلِرَسُولِهِ وَلأئِمَّةِ الْمُسْلِمِينَ وَعَامَّتِهِمْ (Allah Rasûlü)...
  2. İngilizce Güzel Msn Nickleri ve Türkçe Anlamları

İngilizce Güzel Msn Nickleri ve Türkçe Anlamları

ingilizce güzel sözler ve anlamları ingilizce duvar yazıları sözler ve anlamları yabancı türkçeleri İngilizce Güzel Msn Nickleri ve Türkçe Anlamları: I'm just a girl with a crush on you (ben sadece sana aptalca bir aşkla bağlı bir kızım) Love me,cause inside I'm slowly dying call me, don't you know that my heart is crying? (Sev beni,çünkü içten içe yavaşça ölüyorum Seslen...
  3. msn de durumunuzu meşgul yapmanızın, bilmediğimiz yönleri

msn de durumunuzu meşgul yapmanızın, bilmediğimiz yönleri

facede meşgul facebook ta meşgul görünme facebook görünme facebookta nasıl olunur MEŞGUL DURUMUNUN BİLMEDİĞİMİZ YÖNLERİ Çevrimiçi, Meşgul, Hemen Dönecek, Dışarıda, Telefonda, Öğle Yemeğinde, Çevrimdışı Göster.. Bunlar bildiğiniz gibi MSN Messenger'ın durum çeşitleri. Peki içlerinde en çok özelliğe sahip ve kullanışlı olan, Meşgul durumunun özelliklerini biliyor muydunuz? Durumunuz meşgul ise;...
  4. ingilizce nickler-ingilizce msn nickleri ve Türkçe anlamları

ingilizce nickler-ingilizce msn nickleri ve Türkçe anlamları

ingilizce nickler ve türkçe anlamları ingilizce msn nickleri ve türkçe anlamları aşk şarkıları ingilizce nickler ve anlamları buyrun benim ingiliz meleklerim :D:D somehow now you’re everybody’s fool (Bir şekilde sen şimdi herkesin aptallığısın ) You will never be good enough (Asla yeterince iyi olmayacaksın) You‘re too important for anyone. (Sen birisi için çok önemlisin) You won’t cry...
  5. Msn için arapça nickler ve anlamları

Msn için arapça nickler ve anlamları

arapça aşk sözleri ve anlamları BESMELEYLE BAŞLAYALIMİNŞA'ALLAH بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم İÇİNİZDEN KİM BENİM KIRK HADİSİMİ ÖĞRENİR VE TAŞIR İSE( YAŞAMINDA UYGULAR İSE) KIYAMET GÜNÜ SALİH KİŞİLER İLE HAŞROLUNACAKTIR. 40 HADİS 1 اَلدِّينُ النَّصِيحَةُ قُلْنَا: لِمَنْ )يَا رَسُولَ اللَّهِ ؟( قَالَ: لِلَّهِ وَلِكِتَابِهِ وَلِرَسُولِهِ وَلأئِمَّةِ الْمُسْلِمِينَ...

Sayfayı Paylaş